1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали со некој/а од форумов би ималe секс? (18+)

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од Hip.Hop_MKD, 22 февруари 2012.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,399
  Допаѓања:
  1,153
  Пол:
  Машки
  Па кажи, ќе направиме една собиранка :DD
   
 2. poslusen

  poslusen Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 јануари 2016
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Јас сум за на некоја да и слугувам послушно како кученце ако сака.
   
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  209
  Допаѓања:
  101
  Пол:
  Женски
  Јас сум за, сакам да те паднам доле на под, и со ноџињата да ти газам по лицето, да ти го гмечам... Да те удирам со нив, се додека не видам твојата машкост како се стврднува како цемент, да те клоцам скроз ладнокрвно, буквално да те тепам со ноџињата, кои меѓу другото и не ми се мали. Ама сакам така нагалено да си ги викам, „ноџиња“.
   
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,399
  Допаѓања:
  1,153
  Пол:
  Машки
  Не сум женско, ама ми треба некој(а) да ми направи семинарска. Се уште важи понудата за служење како кученце?
   
  На Dorina и Ѕид на плачот им се допаѓа ова.
 5. КоњчетоЅвончо

  КоњчетоЅвончо Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,094
  Допаѓања:
  2,146
  Пол:
  Женски
  Каква семинарска сакаш? Може имам некоја слична или иста
   
  На Makedonec и Alexander им се допаѓа ова.
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,399
  Допаѓања:
  1,153
  Пол:
  Машки
  Се снајдов веќе, фала ти како и да е:))
   
  На КоњчетоЅвончо му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Аце989

  Аце989 Нов член

  Зачленет на:
  25 декември 2017
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
 8. FemmeFatale

  FemmeFatale Полноправен Член

  Зачленет на:
  5 октомври 2017
  Мислења:
  31
  Допаѓања:
  46
  Пол:
  Женски
  И тука те има?! :facepalm2
   
 9. Аце989

  Аце989 Нов член

  Зачленет на:
  25 декември 2017
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Машки
  da
   
 10. Masterf

  Masterf Нов член

  Зачленет на:
  29 јули 2017
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  2
  Пол:
  Машки
  Да би сакал, само со загарантирана дискреција.
   

Сподели: