1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали се срамите од своето голо тело?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од FallenAngel, 11 јуни 2014.

 1. Lettie

  Lettie Нов член

  Зачленет на:
  4 јануари 2015
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  3
  Го сакам моето тело, и не се срамам кога ке се погледнам во огледало.. мислам дека сум ок..си ја одржувам тежината во нормала:)
   
  На Loner му/ѝ се допаѓа ова.
 2. I love you

  I love you Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 јануари 2015
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  17
  Во право си Лена нема од што да се срамиме, Инаку јас исто го сакам моето тело и правам се за негата на истото. ;)
   
 3. Loner

  Loner Активен Член

  Зачленет на:
  13 март 2016
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  86
  Нее а дури и му завидувамм :rofl
   
  На Неутрален Критичар му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Неутрален Критичар

  Зачленет на:
  19 март 2016
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  Епа Неверна Мала ако имаш добро тело и ако си бомбастично вградена тогаш секако дека нема да се срамиш од своето тело и ке си оделуваш време да си го гледаш и негуваш ама ако немаш тогаш се срамиш ;)
   
 5. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Никогаш не не не :wavespin ха ха , вложениот труд го прави да се гордеам ! ;);):cool:
   
 6. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Не се срамам,немам за што,немам од што
   
 7. пријателство

  пријателство Активен Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  147
  Допаѓања:
  29
  НЕ, згоден момак сум :rofl:rofl:rofl
   
  На incule му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: