1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали практикувате орален секс?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Hexasto, 18 февруари 2012.

 1. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
 2. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  Практикуваме :wub
   
  На THE ROCK, parvati и Hexasto им се допаѓа ова.
 3. She

  She Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  301
  Допаѓања:
  568
  Да, каква е таа предигра без орален? :) Главен услов е хигиена на високо ниво.
   
  На ●Untouchable°, melpomena, Mrs.Stinson и уште 7 други им се допаѓа ова.
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  69
   
  На Hexasto му/ѝ се допаѓа ова.
 5. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  70 lol
   
  На ScoobyDoo и Мила К. им се допаѓа ова.
 6. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
 7. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  повеќе имам желба јас да ја задоволувам орално одколку она мене :trepka
   
  На Bum-Bum и Trouble им се допаѓа ова.
 8. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  кога ја видов темава, одма ми падна на памет ова да го пишам !!! хехехее
   
  На Mrs.Stinson му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Да, практикуваме :D
   
 10. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  69
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: