1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали некој направил нешто романтично за вас?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Mila Kunis, 20 февруари 2012.

 1. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,527
  До сега освен ружи во дискотеки, никој ништо поромантично немаше направено за мене.Се до неодамна кога некој ми подготви едно романтично изненадување. Цела соба беше со околу 30тина свекички,имаше пуштено тивка бавна музика, на масата имаше две пици,прибор , две чаши и црвено вино.... реакцијата ми беше wooow зарем мене некој вакво нешто да ми спреми ... :nasmevka

  Споделете искуства,може нешто и да научиме,да украдеме некоја идеја :giggle
   
  На Lena, Sugar, WomanInRed и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  гореа само свеќи и црвени светла пиевме вино и се мазевме, ме погледна во очи и како со нив да ми кажа те сакам!
  откако заврши цела работа додека си лежевме и пушевме цигара наеднаш заврна дожд, а беше лето, дури и времето беше на наша страна, ама ете таа врска заврши!
   
  На Mila Kunis и Minella им се допаѓа ова.
 3. x3m

  x3m Активен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  169
  Искрено, јас бидејќи сум машко, за мене романтично е да седи и да изгледа еден натпревар(воедно да се радува со мене, ама обично сме на спротивни страни, СЕКОГАШ :))/акционен филм, да изигра компјутерска игра со мене, т.е. сите ненормални работи за вас девојките :) Инаку да, ми имала приредено романтични вечери, полни со изненадувања (if you know what I mean ;-)).
   
  На Scars31, Реми, Дејмон и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  Сум немала можност до сега да гледам кошарка со партнерот и да навиваме заедно! а многу сакам онака со спортски дух и пиво!
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 5. x3m

  x3m Активен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  169
  Верувај, уште нешто да научиш за тимот, во несвест ќе падне дечко ти :)
   
 6. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  Абе јас навивам за Интер, иако не знам ниеден играч... хахахаххаха ама за Лејкерс само Коби го знам и знам дека се виолетово жолти и дека се стварно добри! и знам дека во 2006 Мајами ја освои титулата! и толку од мене за спорт!
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,102
  Бившиот што ли ми нема правено од романтика :) не свеќи, не вино, не во форма на срце, па не I love you, што ли се немаше... ехх многу ми беше убаво и бев многу среќна кога ќе ми спремаше нешто такво... :rofl ми остави голем впечаток тоа кога ме однесе на една полјанка, и таму почна да ми зборува колку само ме сака, што се би направил за мене, дека без мене неможе, јас како на седмо небо да бев :rofl ама бидна што бидна и моравме да раскинеме​
   
  На Lena, Mila Kunis и Minella им се допаѓа ова.
 8. Gabriela

  Gabriela Активен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  139
  Не оти сум мала затоа :(:D
   
  На Minella му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Не, и не сакам романтики..:stomp
   
  На Aaliyah, Scars и Реми им се допаѓа ова.
 10. Minella

  Minella Активен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  171
  Не направил нешто специјално романтично ,свеќи ,ова ,она ,него за мене најромантично ми беше бакнување на дожд .Пролетен дожд истура , а ние двајцата прегрнати ,нежни бакнежи.......уххх нешто најубаво :gus
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: