Дали имате бенифициран/а пријател/ка?

Baronessa

Истакнат Член
13 февруари 2012
541
751
93
Los Angeles!
Дали имате бенифициран/а пријател/ка? Дали би сакале да имате?
Дали си ги исполнувате фантазиите со нив, и дали мислите дека тој начин на комуникација може да прерасне во нешто повеќе?
 

Glorry

Истакнат Член
14 февруари 2012
262
369
63
Немам таков пријател,а сум имала предлог од еден добар другар,ама го одбив,имам дечко и доволно ми е со него си ги исполнувам фантазиите :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Baronessa

Snape

Истакнат Член
14 февруари 2012
285
401
63
28
Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
Имам другарка , како лонче и поклопче сме многу добро се сложуваме ама незнам. Некако имам трема да ја прашам за нешто повеќе , се плашам дека ме одбие и ќе изгубам многу добар пријател :frown
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MountainMan and Scars

Клара

Полноправен Член
17 февруари 2012
80
58
18
Немам, засега. Ама....можно е да имам наскоро :sram
Една понуда ми фаќа око па ќе видиме што ќе биде.
Иако бев против вакви френдс вит бенефитс, ама ај да се проба....ако се изгорам, наздравје :giggle
 

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
Дали некогаш сте посакале секс со вашиот најдобар пријател? Значи тој е човекот на кого се му кажувате,сите ваши тајни,значи не чувствувате никакви емоции,едноставно понекогаш се појавува страст.Дали некогаш ви се случило тоа? Дали би се одлучиле да имате секс кога и да ви затреба и пак да останете најдобри пријатели или пак мислите дека сексот ќе смени нешто?:wub
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: NoGood and Hip.Hop_MKD

Hexasto

Истакнат Член
16 февруари 2012
1,095
1,633
113
Македонија
Јас не би препорачал затоа што ми се има случено и после тоа не беше ништо исто..само изгубив добра пријателка поради една ноќ секс.. а ако веке се одлучите на тоа разговарајте за очекувањата после тоа за да не биде некој повреден
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina