Дали ви смета див секс?

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Неее, баш напротив.Опако, спонтано, диво... да не набројувам, се занесов :giggle:sram
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Па и не си била баш malozauvek. :)
хехехе.. ;)
под поимот мало јас се гледам во смисла на позитивата која се трудам да ја извадам од мене, весела, ионака сум нискичка, откачена, будалеста... а и овде има некоја сексипилност. нели за мама и тато јас секогаш ќе сум мало :p :D
А шо тебе дан ти смета?!
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Pica pica

Pica pica

Староседелец
2 јуни 2013
1,564
2,090
1,133
90
хехехе.. ;)
под поимот мало јас се гледам во смисла на позитивата која се трудам да ја извадам од мене, весела, ионака сум нискичка, откачена, будалеста... а и овде има некоја сексипилност. нели за мама и тато јас секогаш ќе сум мало :p :D
А шо тебе дан ти смета?!
Не,не ми смета,само никако да се сетам што беше тоа секс!(think)
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Таков секс ти е како на тренинг , трчаш 20% 100м , 40% 100м 70% 100че и на крај 100% 100м ,а јас го сакам тој дел највеќе :) (wave) , i posle 300m 40% се додека не дојде оној дел каде сто доаѓа истегнување ... и така натака :D
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Е да бе шо е ова спортски натпревар, ќе се натпреваруваме кој ќе е поповреден и кој побрзо ќе се откаже?! :rofl
И во овој дивиов секс ако не уживаш ...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
304
185
43
Не ми се допаѓа баш таквиот секс. Лугето прават such a stupid dick faces|-( кога имаат див секс.
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Грешно толкување имате за див секс. Див секс е веќе BDSM, а тука има многу да се дискутира.
Прво див секс не е за секој, посебно не за слабокрвни и неиздржливи. Кај ќе издржи некоја да ја давиш ако не е запалена како што треба или да и ја тегнеш косата ? Фрик треба да си за вакви работи и ептен сексуална хемија да има со патнерот. Ако не ништо од див секс.
Тоа ќе биде само брзо пенетрирање со чекај се заморил некој по две минути.
Мислам дека не треба да се мешаат поимите зошто BDSM e next level shit и ептен табу тема. Уметност ли е, пореметување ли е ? Најдобра комбинација ако желбата е различна. Секој ќе ужива во она што ќе избере да биде.
Со партнер со прејака сексуална хемија, BDSM е исполнување на сексуална фантазија и нешто најјако што може да се случи, ако ме прашувате мене барем (star).