1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали ви се има случено некоја натприродна работа?

Дискусија во форумот 'Досие X на форумот' започната од Hip.Hop_MKD, 16 февруари 2012.

1. __Fenix__

__Fenix__ Староседелец

Најактивен член

Зачленет на:
    9 февруари 2015
    Мислења:
    1,713
    Допаѓања:
    739
    @Хоуп* види вака, јас како стручно лице во таа област можам и ќе ти кажам следново : Како прво јас ке дадам одма пари за да дојде попчето затоа што тоа не е играчка ,како второ тоа што навечер ти звони дамафонот е знак дека немаш психички мир и разговор со некој кој што ке ти каже сто треба да направиш ,пред да си легнеш тоа што ке ти се каже треба да го практикуваш 2 недели секој ден освен четврток ;)

2. Teresa

Teresa Истакнат Член

Зачленет на:
    15 јануари 2016
    Мислења:
    28
    Допаѓања:
    5
    Мојава случка не е којзнае каква ама сепак се исплашив.. Бевме друштво кај една другарка собрани и го гледавме The Conjuring.. и саатите во филмот сите застануваа на 03.07 и ок и само глеаме ние и одеднаш ни се закочи филмот пошо на нет го гледавме и само една другарка вика да не е 03.07 :giggle и само гледаме саат 03.07 беше.. :eek: Можда беше чиста случајност ама крв ни се заледи на сите...

3. __Fenix__

__Fenix__ Староседелец

Најактивен член

Зачленет на:
    9 февруари 2015
    Мислења:
    1,713
    Допаѓања:
    739
    Уште да ви зазвонел некој на врата и толку !? :patos

4. incule

incule Староседелец

Зачленет на:
    5 јануари 2015
    Мислења:
    707
    Допаѓања:
    109
    Не ама незнам може ова е надприродно епа вака секогаш кога треба да направам нешто или да одам некаде ако не треба си викам не треба а ако отидам ќе се случи нешто,знам како треба а кога не треба да одам на некое место

5. Tetovchanka^^

Tetovchanka^^ Истакнат Член

Зачленет на:
    21 јуни 2016
    Мислења:
    156
    Допаѓања:
    78
    Освен чукање и тропање кога нема никој , после филмот " Егзорцизмот на Емили Роус " ми се случувало да се будам ноќе во 3:00 часот , да ги слушам стрелките на часовникот ( кој патем одамна е застанат ) и ТВ да се изгаси сам од себе . Ништо страшно :giggle

Сподели: