1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали ви се има случено некоја натприродна работа?

Дискусија во форумот 'Досие X на форумот' започната од Hip.Hop_MKD, 16 февруари 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,188
  Допаѓања:
  3,928
  Дали на вас ви се има случено некоја надприродна работа?!
   
 2. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  350
  Допаѓања:
  404
  Пол:
  Женски
  Да, и тоа не еднаш ама ако споделам што ми се случило можеби ќе ме сметаат за луда, така да ќе остане само на краток одговор ДА.
   
  На Sweetgirl1605, Smiley_1996 и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 3. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,028
  Допаѓања:
  2,639
  Пол:
  Машки
  да пред некое време бевме излезени со другарите и на небето имаше една ептен сјајна ѕвезда..и почнавме муабет шо е работат шо се гледа толку јасно и по 5-10 минути ја снема... ептен страшна работа и неуба в крај
   
  На Roxelana и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 4. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,099
  Пол:
  Женски
  Ми се има еднаш случено како да осекам дека има некој во мојата соба, и како да шета... но не сум видела ништо... а и имаме видено со една моја другарка како нешто светка на небото и одеднаш ептен брзо полета, ептен брзо... и така знам што ми имаат раскажувано мајка ми, татко ми, и некои други личности... како и да ептен е страшно :confused:
   
  На malata.. и sake им се допаѓа ова.
 5. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,632
  Допаѓања:
  13,873
  udarasfa mi na vrata nekakfi stforenja u planinarski dom u zimu : O mnoo se isplasHismo (naezija sam se cel) kd iskocHismo nadvor besHe mrtfa tisHinam,nemasHe nikoj
  ps. udar besHe mnoo jak kako ss nogu, a na dvesta metra od planinarski dom imasHe grobisHta : ) ezivo a ? : )
   
  На KodaR, Anakin, Roxelana и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  877
  Допаѓања:
  1,088
  Пол:
  Женски
  Па сега за сега ништоо,а искрено баш би сакала :nasmevka
   
 7. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,360
  Допаѓања:
  1,861
  Пол:
  Машки
  Овие 2 видеа ги имам неколку год. во комп. еве сега ги ставив на Youtube па да ги споделам со вас да слушнам мислења дали се работи за нешто натприродно или се некои монтажи :)   
 8. Libra

  Libra Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  208
  Допаѓања:
  327
  Пол:
  Женски
  Два пати досега ме има газено сенка. Првиот пат ме гушеше па ме стегаше за половина. Никако не можев да писнам само знам дека си кажував молитви во себе. Имав траги од линии на половината како некој да ме жгрпал бев и црвена. И ден денес ми е останати некоии линии (да ме потсетува на таа ноќ) :confused:
   
  На V00J. му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,162
  Допаѓања:
  3,537
  Пол:
  Женски
  не ми се случило.... чудата едноставно не ме сакаат ваљда :eek:
   
  На Arkantos, Hkakashi и Aaliyah им се допаѓа ова.
 10. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,360
  Допаѓања:
  1,861
  Пол:
  Машки
  Вчера ноќта некој ми тропна на вратата надвор после 3 саато по полноќ запали јас сијалица отвори немаше никој па си викам ае сигурно е ветер иако знам дека ветер немаше вчера па ме фати страв после. Шо беше тоа не знам. Сега пак седам го чекам тоа време да видам дали ке има нешто па :ladno
   

Сподели: