Дали би влегле во врска само за секс?

Varosanec

Староседелец
27 мај 2012
67
24
1,008
38
На клупата крши дујкан
Зошто да не, кога двајцата го сакаат тоа да си имаат односи а секој да си оди по друг пат (друга врска паралелно) мислам дека е во ред, јас сум за врска само за секс.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Зошто да не, кога двајцата го сакаат тоа да си имаат односи а секој да си оди по друг пат (друга врска паралелно) мислам дека е во ред, јас сум за врска само за секс.
И ако нема секс во таа врска ?
Одма ќе и раскинеш на девојката ?
 

Varosanec

Староседелец
27 мај 2012
67
24
1,008
38
На клупата крши дујкан
И ако нема секс во таа врска ?
Одма ќе и раскинеш на девојката ?
Па сега зависи што подразбираш под одма, најдолго што сум издржал без секс во врска е со сегашнава женска и тоа беше негде нецели 3месеци најискрено кажано, ама ако не се случеше тогаш мислам дека ке бевме минато сега НИЕ.
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Па сега зависи што подразбираш под одма, најдолго што сум издржал без секс во врска е со сегашнава женска и тоа беше негде нецели 3месеци најискрено кажано, ама ако не се случеше тогаш мислам дека ке бевме минато сега НИЕ.
Браво бе .. јас година ипол .. па не сум рекол ништо. Пишав и претходно дека не сакам врска само за секс.
 

Varosanec

Староседелец
27 мај 2012
67
24
1,008
38
На клупата крши дујкан
Браво бе .. јас година ипол .. па не сум рекол ништо. Пишав и претходно дека не сакам врска само за секс.
Добро секој башка будала си е, барем јас така велам.Секој си има право колку че чека и кога че си добие она што чекал.
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
И ја не би имаја врску само за секс
Него ако ми се плеска сс некоју фино лепо ке ву кажу дека сакам да се сексамо , сакаш нејќеш ? тој е тој
A да се фату сс некоју само за да ми даде, јок бре
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Сара.13