1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Грчка музика

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Scars, 28 јули 2012.

 1. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
   
  На efederer му/ѝ се допаѓа ова.
 2. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Аааа си ги слушаме комшиите,поготово на работа,па тие ни се најчесто гости нели,па нормално е да му угодиш на гостот :)


  Еве нешто и доста постаро,може и за некој друг познато,во овој крај беше голем хит на времето.

   
  На Slatki4ka и efederer им се допаѓа ова.
 3. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,216
   
  На Scars му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,104
  Единствена атинска песна шо ја поштовам е оваа.... Ја слушнаф на радио и ме бендиса многу....  некако одбивен ми е атинскиот јазик и нивната куљтура....
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 5. efederer

  efederer Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  2 октомври 2011
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  256
  Ух ми ја погодивте темава ептен! Ние на работа слушаме грчко радио ама со странски хитови www.plusradio.gr топло го препорачувам врв е особено миксовите за време на викенд после полноќ :) Што се тиче мои грчки фаворити:

  Оваа ми е меѓу првите омилени:  Оваа сум ја рапувала од А до Омега :))  И оваа ми е стара љубов  Оваа за мешање  и оваа заради реалниот текст

   
  На The_Mayor му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Мортидо

  Мортидо Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,054
  Допаѓања:
  1,576
 7. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Оооо обожавам грчка музика. Порано правеа партали на Балканот со музика. Сега нешто ги нема. :(

  Е ова е песна бе:  Ѕверови !!!
   
  На Scars му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
 9. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794  MY TOP 3 :sreken
   
  На Slatki4ka му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Nicole

  Nicole Староседелец

  Зачленет на:
  27 јуни 2012
  Мислења:
  249
  Допаѓања:
  226   
  На Scars му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: