Голотии на фејсбук

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
последно време забележувам кај повеќето девојки но и во некои случаи и кај млади мајки се почесто нивно соголување.
Небаре Фајсбукот станува полека машко списание Плајбој или Скм
Што рекламираат што промовираат девојките кој знае ???
колку го одобрувате овој да не речам стил на саморекламирање на младите ??, СЕ претера ли со таа реклама
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
последно време забележувам кај повеќето девојки но и во некои случаи и кај млади мајки се почесто нивно соголување.
Небаре Фајсбукот станува полека машко списание Плајбој или Скм
Што рекламираат што промовираат девојките кој знае ???
колку го одобрувате овој да не речам стил на саморекламирање на младите ??, СЕ претера ли со таа реклама
Плочките во ВЦ, дебелината на фугата, марка на шољата, туш кабината, вид на туш, вид на сапун, каква боја на гаќи носи, боја на прслук и негова големина, потоа машината за перење, марка големина и боја, големина на бољер и исто така негова марка .. итн итн :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: slb_bobo and i_wanna_fly

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
бреј брат, што имаш толко протиф жене бре : )
што сакаф нека праиф, нека се сликаф и скорз голи,ич не ми чуе, и такој си неам фејсбук : )
а што е сс фраери што се сликаф сс пиштољи на астал, залижани косе како у седмдести у Америку,црте брашно на астал,и мајце домаќински бели , сељачана а?
епа брат не е до тој дали е мушко женско, до памет е !
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
к*р ми е, двор ми е....
ако сакаат нека се сликаат голи, ако сакаат нека се забулуваат ко арапки.......демократија....
--------------
ако имаат што да покажат нека се сликаат разголени/голи
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: МериСелест

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,009
3,215
1,143
Леги да не сакаш тангата да рекламират? :D
Башка,да не беше фб немаше да знаеме како изгледаат вецињата на нашите пријатели :D
Имав еден пријател на фб што се беше сликал во полско веце.Позадина вриштеше (puke)
Срека што постои ремув френдс...
Ама не рекламираат само женските бре,и машките некогаш...хахаха |-(
Ми се смачи од тоа женските вака женските онака.

parvati изгледа го разочарала некоја па толку теми отвара за нас.
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Голотии се знае каде, во кревет.
Јас да сум Марк Зукенберг сите профили такви ќе ги избришам.

Оди стави во Северна Кореа, уствари таму забранет е Фејсбукот, стави во Саудиска Арабија гола слика и метак у глава. :D Е така треба.
 

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
1,001
602
423
Ohrid
Леги да не сакаш тангата да рекламират? :D
Башка,да не беше фб немаше да знаеме како изгледаат вецињата на нашите пријатели :D
Имав еден пријател на фб што се беше сликал во полско веце.Позадина вриштеше (puke)
Срека што постои ремув френдс...
Ама не рекламираат само женските бре,и машките некогаш...хахаха |-(
Ми се смачи од тоа женските вака женските онака.

parvati изгледа го разочарала некоја па толку теми отвара за нас.

еве јас на пример имама слики од вежбање ;) али ај за девојчињава ама ова младиве мајки што филм им се врти не знам :pusi
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
еве јас на пример имама слики од вежбање ;) али ај за девојчињава ама ова младиве мајки што филм им се врти не знам :pusi
од теретана ? да .. исто како женските да се сликале у ВЦ :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,009
3,215
1,143
Абе мали,џабе мрчеш,се кладам у шо сакаш дека тебе ти испагаат очи кога видеш некоја во бикини ама не сакаш да признаеш а :p