1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Гел за туширање или обичен сапун за тело?

Дискусија во форумот 'Тело' започната од Marrie, 17 февруари 2012.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,461
  Допаѓања:
  1,179
  сапун Тео најчесто
   
 2. BlackTulip

  BlackTulip Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2013
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  789
  Avon-Senses-Citrus-Zing-Shower-Gel-500ml.jpg l_186544.jpg Моментално овие два, зелениот ми е поубав гел за туширање од кремастиов
   
 3. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,190
  Гел за туширање и купка користам. Сапун не.
   
 4. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  730
  Допаѓања:
  121
  Сапун,поубаво е
   
 5. Ballet is my life

  Ballet is my life Активен Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  235
  Допаѓања:
  57
  Гел за туширање
   
 6. Swatkata

  Swatkata Староседелец

  Зачленет на:
  26 јуни 2014
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  15
  Зависи.
  Еден период користев гел за туширање,но периодов користам едно Dove сапунче,многу убаво мириса.
   
 7. 123456789deset

  123456789deset Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  10
  најчесто гел користам


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Сподели: