Гатачки, јасновидци и слично

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
Овие луѓе од секогаш ми биле најмистериозни на цел свет! Не сум посетил, не знам што би ме натерало да отидам кај некој таков, има да многу кои го лажат нардоот само за да извадат пари на здрав мозок се прават будали, а верувам и дека постојат такви како што рече 4FUN со натприродни сили, ама ретки се тие.
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,557
1,133
мислев на тие дека викаш ретки се,нема такви

Јас може за ова да давам примери и да дискутираме до утре сабајле, а ти да ме убедуваш во спротивното, за џабе е. И јас ќе си го терам моето, ти своето и кога ќе видиш губење време. Сметам дека помеѓу мене и тебе дискусијата на ова тема е завшрена. Фала многу.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena, JaMi and 4FUN

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
знам доста за нив - нормално како и во се, има и преваранти кој сакаат само парите да ти ги земат, а има и реални - кој стварно сакаат да ти помогнат и ја имаат таа виша сила !!!
значи верувам и тоа со најголем процент на форумов (nod)
Тоа дека во најголем процент веруваш ке си во право само во случај ако и ти имаш мок да си видовит :giggle

он топик
Не верувам во вакви работи ама ич ич
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
26
Куманово
ма незнам, некопут верују некопут не, никад не сам бија по тија работе а нејќу ни да иду да ми бае некои глупости.
 

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
јап, веруем :cool:
гатање у филџан, гатање од дланка, јасновидци,тарот и слично

секогаш ми погодиле, а богами и доста од тие видени тингс ми се имат остварено(y)
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Јао, ама ја отеравте темава. Еден да појде оф топик, готово, сите едвај чекаат јабана.

И не, не верувам. Би отишла да ги слушам кај што ќе ми го дрват, само за на крај да им влепам 2-3 муабети.
Тетка ми со тие срања се глупираше едно време, и пред неколку години ај ќе и’ правам друштво кај некоја типка таму на брашно што гледала. Ме виде жената дека помала, тетка ми седи внатре, а оваа во двор ко фати да ме распрашува.
Па одоколу демек имам ли први братучеди, ќерка ли сум и’ или внука, па дали мајка ми или тетка ми е помалата сесрта.
И после идеше предвиџење: Ти немаш деца оти некоја ти украла конче од блуза и фрлила во незнаен гроб, дрн дрн.
Море марш, ти во незнаен гроб да завршиш... |-(
 

CrazyFreak

Нов член
9 јули 2012
4
1
3
јап, веруем :cool:
гатање у филџан, гатање од дланка, јасновидци,тарот и слично

секогаш ми погодиле, а богами и доста од тие видени тингс ми се имат остварено(y)
имаш нешто број, адреса од тие кај што си била?