Впечатоци од членови

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
а јас кеде сум меѓу овие а ?:zelen
Сега ќе се пронајдеш...
alba - Член кој ми остави негативен впечаток, уште кога и го прочитав првото мислење, тоа беше нешто за тоа колку таа е способна и паметна девојка и се прецени себе во ред нејзини мислења... Сепак има време да го смени тоа мислење кај мене.
Бре каков одмаздник:D ,ти беше оној член кој се спротивстави зошто бил тагнат во паапараците со Electra ?:unsure
Кај се мачо меновците на форумов,има такви?
Зошто не сакаше да бидеш тагнат со Електрата кога ве фатиле на лице место папараците? :D
Башка темата во хумор и сеир и пак си многу сериозен.Плус си и го искршил фотоапаратот на репортерката,опушти се малку.
Баш за Алба имам впеќаток дека е навистина способна и паметна на сметка на искуство а не на прочитани текстови по форуми.
Може грешам не знам.
А кога си веке и ти овде мојот впечаток за тебе е дека не си толку скромен колку што се претставуваш,а понекогаш ми оставаш впечаток како да некому ги наменуваш твоите постови,некој кој е присутен на форумов,со цел да тој ги прочита.
Ако грешам нека изгорам бај The_Mayor
 

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
Сега ќе се пронајдеш...
alba - Член кој ми остави негативен впечаток, уште кога и го прочитав првото мислење, тоа беше нешто за тоа колку таа е способна и паметна девојка и се прецени себе во ред нејзини мислења... Сепак има време да го смени тоа мислење кај мене.
супер :zelen да таква сум јебига :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
Бре каков одмаздник:D ,ти беше оној член кој се спротивстави зошто бил тагнат во паапараците со Electra ?:unsure
Кај се мачо меновците на форумов,има такви?
Зошто не сакаше да бидеш тагнат со Електрата кога ве фатиле на лице место папараците? :D
Башка темата во хумор и сеир и пак си многу сериозен.Плус си и го искршил фотоапаратот на репортерката,опушти се малку.
Баш за Алба имам впеќаток дека е навистина способна и паметна на сметка на искуство а не на прочитани текстови по форуми.
Може грешам не знам.
А кога си веке и ти овде мојот впечаток за тебе е дека не си толку скромен колку што се претставуваш,а понекогаш ми оставаш впечаток како да некому ги наменуваш твоите постови,некој кој е присутен на форумов,со цел да тој ги прочита.
Ако грешам нека изгорам бај The_Mayor
остај го бе овој нема BMW X5 :(...:zelen
 

Auditore

Староседелец
4 мај 2012
284
272
663
Wherever you want me to be
Бре каков одмаздник:D ,ти беше оној член кој се спротивстави зошто бил тагнат во паапараците со Electra ?:unsure
Кај се мачо меновците на форумов,има такви?
Зошто не сакаше да бидеш тагнат со Електрата кога ве фатиле на лице место папараците? :D
Башка темата во хумор и сеир и пак си многу сериозен.Плус си и го искршил фотоапаратот на репортерката,опушти се малку.
Баш за Алба имам впеќаток дека е навистина способна и паметна на сметка на искуство а не на прочитани текстови по форуми.
Може грешам не знам.
А кога си веке и ти овде мојот впечаток за тебе е дека не си толку скромен колку што се претставуваш,а понекогаш ми оставаш впечаток како да некому ги наменуваш твоите постови,некој кој е присутен на форумов,со цел да тој ги прочита.
Ако грешам нека изгорам бај The_Mayor

Ме прочита како првооделенски буквар, а незнам што има ова врска со тагнувањето со електра... somethings i just dont understand
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Ме прочита како првооделенски буквар, а незнам што има ова врска со тагнувањето со електра... somethings i just dont understand
Off незнам како поинаку да објаснам,напишав впечаток за тебе што имам и неможам да се изначудам што те подзамисли толку една хумористична тема.Детс олл:eek:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: slb_bobo

Auditore

Староседелец
4 мај 2012
284
272
663
Wherever you want me to be
Off незнам како поинаку да објаснам,напишав впечаток за тебе што имам и неможам да се изначудам што те подзамисли толку една хумористична тема.Детс олл:eek:
хахахаха, само момент на чудење имав ништо повеќе.
 

Redhead

Bookworm
23 февруари 2012
1,060
2,039
1,133
Neverland
Прв што ми остави впечаток е Saladin , обожавам да го читам како и повеќето тука.
Истомисленици сме уште и пред собиранките. Многу добро другарче. Ист е и на форумов и во живо.:sreken
Aristokrat иако го нема често на форумов, читањето книги исто како и со Saladin ептен не поврзува, се забораваме со муабети. Исто многу добро другарче.
WomanInRed и street_chic ептен фини, одамна сакам да ги запознаам, слични вкусови за музика.
parvati најубав осмех на свет, бејб :D лудо, откачено и многу многу позитивно чоече. Обавезно да те виду, на следеќу собиранку :sreken
Trouble ми идат заедно во пакет со кумановац, позитивно девојче.
True_Blood обожавам да ја читам, штета што се уклучува многу ретко. Фалиш девојче, ама ептен.
Luckky , Oleri , ми го разубавуваат форумов, зрели за нивните години.
Толку сега за сега, нареден пат повеќе.:)
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Ај гледам тука има терање на некаков си терк да се кажуваат импресии од членови, па да се замешам малку во стадото.
Одиме прво со оние кои горе доле ги имам упознаено во живо.
redhead или девојката шо ја имав во листата на упознавање уште пред да биде створен форумот. Како и на другото место, така и тука ми е уживанција да ја читам, поискрен член не сум ни сретнал. Сестра по книжевност и стилови на пишаниот збор.
Nighty... Стар лисец. Ептен стар лисец. Уште коа пивото се праеше.
Aristokrat Чоекот со кој увек ми оди муабет, јали зборело за книга, јали зборело за живот. Иако иаме малку поразлични сфаќања за некои ствари, и двајцата иаме заедничко тло за дискусија да ги споделиме.
parvati Ориџинале. да ти е*у гада! Впечаток уште од зачетокот тука. Смешен, забавен, тоа што ретко се наоѓа во константа на еден член.
Trouble Заебанција заебанција ама пола во заебанција има вистина. Заедно со Парва ми се едни од најпозитивните членови тука.
Solstice У поглед на произнесување на животни филозофии се глеа дека црпиш влијание од нашето заедничко другарче. Што е топ.
Марија Девојчево.. добро де девојката која увек пронаоѓа некој објективен одговор, анализира, врши титрации на мислења, го вади оноа што е битно од небитно. И синтетизира good quality of meth...овај де одговор поткрепен со субјективно гледиште.
|o$y(|-|0$0(|@l - the funny guy. Се уклопуе ко рубикова коцка, увек насмеан, праи вицеви, добацуе понекоја досетка. Слуша од 3 doors down до некој тежок метал.
Farfalla цурата која увек ја читам што се тиче стил у пишување. Во нејзиниот така малку фраерски стил на пишување нема никаде глумење, едноставно се е умерено концизно и многу често со уживанција за читање. Башка у област на музика сме истомисленици.
Jackal Чоек пред своите години. Идеалист, иако коа бевме на првиот собир, помалку молчалив, но знаеш како е: испод мира триста вира. Фурај, уште си млад, барем направи го она што на стари години ќе се гордееш.
Крај на првиот дел...
 

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
Прво сакам да кажам дека навистина овој форум е еден од многуте на кои имам направено профил , но единствениот на кој сум активна и кој ми го задржа вниманието. Буквално ме натера да си го запомнам пасвордот и да се вратам повторно.
CrnoBelo како добра страна е заслужна, ама без вас членовите форумов ништо не би ми значел. Не само долуспоменатите туку сите, дури и тие што утре прв пат ќе се зачленат.

Како што кажав по другите теми, прво налетав на WomanInRed I na melpomena.
WomanInRed не знам, што и да кажaм е малку. Едноставно зрачи со харизматичност и позитивност преку пишаните зборови, преку аватарите, преку лајковите. Секој би сакал да си има во близина таква личности со така убава енергија. Мојата другарка тука на форумов.(hug)

Потоа melpomena....умерена, мудра, точна во коментирањата. Зрела во размислувањето и преку неа навистина кој умее да слуша може да научи многу нешта. Морам да признаем дека прво го изгуглав ова мелпомена зошто не знаев од каде влече потекло. Секогаш ги читам нејзините постови бидејќи секогаш имаат скриена порака. Мистичноста некако ми е поврзана со ориенталноста што ја поседува како стил.

JaMi исто така меѓу првите ја забележив, се чудев леле колку мислења има напишано . Кратко време требаше за да откријам дека љубовта ја пронашла токму на форумов. Кога ќе помислам на Париз го поврзувам непланирано со неа или ако видам слика на девојка а позади неа Ајфеловата кула веднаш помислувам ете добар аватар за Јами.

Saladin и Arkantos се мудрите машки на Форумов. Имаат богат речник и секогаш кажуваат тешки филозофии за животот. Секогаш ми треба дополнителна концентрација кога ве читам, бидејќи сакам да го разберем тоа што сакате да го пренесете преку постовите.

Legioner, искрен и љубопитен. Сака да ја знае приказната до крај. Ништо не остава на случајот.

parvati... Гавро...:) Ти си топ. Секогаш те читам. Ти го кажуваш кратко, јасно (добро не баш најјасно ама респект за тоа што се држиш до дијалектот свој) и комично она што некој друг би го напишал долго, конфузно и без поента.

street_chic , Luckky , redhead и Anastasija ми се мнoогу позитивни ликови. Секогаш ги читам со задоволство. Многу пријатни и навистина му даваат колоритет на црнобелиов форум.:*

Electra и DarkPassenger ми се tough жени. Знаат што сакаат и тоа и го прават во животот. Не осудуваат но не се плашат да бидат покажани со прст за тоа што ќе го кажат тоа што го мислат Ја чувствувам вашата решителност, борбеност и самодоверба во секој ваш пост.
Mila Kunis , Девојка која е свесна за моќта и привилегијата од тоа да се биде девојка.
Sarah , тое е едно девојче кое прераснува во една комплетна девојка што е ретко за младинава. Мислам дека имаш толку многу креативност и талент во себе, што блеска секој твој пост или тема со иновативност, искреност и позитивност. Секоја чест.
Последни но не и помалку важни, нормално двојката Гонзо и The_Mayor. Фраерите за пример. Очекувам прирачници со потпис од вас како автори за тоа како да се ќари еден цел харем девојки. J
Многу од вас сигурно имам испуштено, но ќе има наредни прилики. Секој нов пост е нов впечаток.