Вицови на англиски, бугарски и српски јазик

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Ulazi covjek u kafanu u Sarajevu:
-Molim vas jednu kavu!
-Nema!
-Kako nema, pa sta piju svi ovi ljudi?!
-Kahvu!
-Pa zar to nije isto?!
-Jel isto da ja tvoju zenu POVALIM il POHVALIM?!

Vozili se u autu mehaničar,električar i programer...i auto se pokvari.Mehaničar kaže:
- Ma sigurno je otišao blok od motora!
Električar:
- Ma sigurno je to do akumulatora!
Kad će programer:
-A da probamo da izadjemo,pa da ponovo udjemo?

Novi BMW stoji na semaforu, kad odjedanput otpozadi udari fico u njega. Na komandnojl tabli bmw-a ucitava se:
-Found new hardware click here to install!

Ulazi bruce willis u prodavnicu kompjutera i kaze:
- daj hard!

-Koja je bila zadnja rijec isusa crnogorcima?
-Ne radite nista dok se ja ne vratim!

Natjecali se CRNOGORAC,SRBIN I BOSANAC ko ce dalje bacit čekić.Baci srbin tri metra baci bosanac pet metara,A CRNOGORAC GA BACI NEGDJE U SUMU.Pitaju ga oni kako si to uspio a on im rece ALAT STO DALJE OD MENE
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Mali djavolcic sletio u New York i kaže: "Ja sam mali djavolcic, imam mali kofercic i doso sam da kradem." Ovi ga odmah na aerodromu okrenu i kazu: "Haj' razguli, ne mozes ovdje krasti, idi u Englesku."
On ide tamo i ista prica: "Ja sam mali djavolcic, imam mali kofercic i došao sam da kradem." Ovi ga isto nalijepe i posalju u Njemacku: "Idi tamo pa kradi, tamo se krade."
I on u Njemacku... Sleti na aerodrom i kaze: "Ja sam mali djavolcic, imam mali kofercic i dosao sam da kradem." Ovi ga odmah u rikverc i kazu: "Ima jedna zemlja dole nize, na Balkanu, Bosna, tamo se krade nemilice, idi tamo."
On odmah u Bosnu, sleti na aerodrom u Sarajevu i kaze:
"Ja sam mali djavolcic, imam mali... ma... gdje mi je kofercic, mater vam j:cenzuram!
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
Ulazi crnogorac u pab,i kaze sankeru:
-Daj 12 vinjaka.
I sanker mu sipa, redi na sanku. Kad je ostavio svih 12 vinjaka, Crnogorac mu kaze:
-Sad skloni prvi i poslednji.
-Zasto?, pita sanker.
-Pa, prvi mi teshko ide, od zadnjeg mi teshko pada. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo

The_countess

Истакнат Член
10 јуни 2012
441
545
193
29
Moja školajeveomareligiozna...Zavrijemepredavanjaučenicisekrste,azavrijemetestovaprofesorii...

Marriage is like a bank account. You put it in, you take it out, you lose interest.

Pozdrav do nastavnicite so pesnava " Neće mama doći , neće nikaada ''

Kad si bila dijete vozila si bajk, sada pušiš kurac i karaš se za lajk. :D



 
  • Ми се допаѓа
Реакции: kizzo