1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

(Вистинска) Љубов, постои ли?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Slatki4ka, 17 февруари 2012.

?

Дали постои љубов

 1. да

  78.6%
 2. не

  21.4%
 1. Slatki4ka

  Slatki4ka Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  42
  Ваше мислење и како ја доживувате?
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Да
   
  На Slatki4ka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Секогаш постоело! (inlove) :skip
   
  На the.boy, VULKAN-PEPEL, The_melnicanecot и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Постои..
   
  На ScoobyDoo и Slatki4ka им се допаѓа ова.
 5. Slatki4ka

  Slatki4ka Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  42
  постои но сите не ја доживуваме како што треба за жал... мегутоа важно е дека постои и дека сите кад тад ја очекуваме.. ;)
   
  На VULKAN-PEPEL му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Постои
   
  На Slatki4ka му/ѝ се допаѓа ова.
 7. x3m

  x3m Активен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  169
  Постои!!!
   
  На Slatki4ka му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Slatki4ka

  Slatki4ka Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  42
  браво сите сте на позитивната страна ...секако постои но за некои е само пролазен момент ...
   
 9. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  За постоење постои ама колку е искрејна зависи до индивидуата.
   
  На Slatki4ka му/ѝ се допаѓа ова.
 10. x3m

  x3m Активен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  137
  Допаѓања:
  169
  Љубовта не е пролазен момент, затрескувањето е. Треба да се прави разлика. За жал, некој не прават...
   
  На N|ghtmare_f и Slatki4ka им се допаѓа ова.

Сподели: