Видео со порака

Baronessa

Истакнат Член
13 февруари 2012
541
751
93
Los Angeles!
Се она што сакате да му го кажете на саканаиот а го има во некое видео како следново!
п.с. значи не песни и бла бла туку некое интересно видео кое ве смее, растажува и слично...

Порака до вашата љубов

Направете го тоа овде.
Направете го тоа преку,видео,песна,слика,цитат,текст...
Преку било што со кое сакате да ја упатите вашата моментална порака до оној сто го љубите.
Возвратена,не возвратена,платонска...
Без разлика дали тој ке има шанси да ја прочита или не.

Како што е редот
Ке ја испратам јас мојата прва порака..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 4FUN

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Малку темава не ми е јасна.
не треба да е видео бла бла...а истовремено пишува дека треба да ставиме некое видео ем да е посветено на саканиот,ем да не смее,во еден од случаите,ем да не биде бла бла :)
На темава налетав барајки дали има тема каква што сакам да отворам.
Значи модераторо на месецо ако нема проблеми со мене нема за со кој да има :D
Знам оти таја нема да ми замери оти колку толку ме научи (think)
Значи плао сакам да отворам тема во која ке упатуваме наводни пораки до нашите сакани :D
Без разлика дали некој од нив читаат или не.Оти ете примери имаме мислам два пара кои се и вон форум заедно,јас бар за толку знам :)
Во темата може да се стави и видео,слика,текст....или нешто со кое сакаме да упатиме порака до либенцата (inlove)(се надевам на шо помалку пцовки кон нив).
Ако ја поставам таа тема,мислам дека дел е нешто како оваа,ама не ја разбрав баш :eek: .
Можеби пак баш ради тоа и не тргнала а може па и не :)
Или земи објасни ни ја темава или нај чаре,мојш ти :giggle
А со мојата шо бива,да ја отворам или? :eek:
 

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,397
4,418
1,153
Малку темава не ми е јасна.
не треба да е видео бла бла...а истовремено пишува дека треба да ставиме некое видео ем да е посветено на саканиот,ем да не смее,во еден од случаите,ем да не биде бла бла :)
На темава налетав барајки дали има тема каква што сакам да отворам.
Значи модераторо на месецо ако нема проблеми со мене нема за со кој да има :D
Знам оти таја нема да ми замери оти колку толку ме научи (think)
Значи плао сакам да отворам тема во која ке упатуваме наводни пораки до нашите сакани :D
Без разлика дали некој од нив читаат или не.Оти ете примери имаме мислам два пара кои се и вон форум заедно,јас бар за толку знам :)
Во темата може да се стави и видео,слика,текст....или нешто со кое сакаме да упатиме порака до либенцата (inlove)(се надевам на шо помалку пцовки кон нив).
Ако ја поставам таа тема,мислам дека дел е нешто како оваа,ама не ја разбрав баш :eek: .
Можеби пак баш ради тоа и не тргнала а може па и не :)
Или земи објасни ни ја темава или нај чаре,мојш ти :giggle
А со мојата шо бива,да ја отворам или? :eek:
Да е видео, ама да не е песна, така барем јас ја разбирам
е сега пораки до либенцата нели може во Сакам да ти кажам
или?
Ако ти е идејата некако поинаква, отвори ја темата
Ако на крај испаднат дека се слични, Че ги спојам :D