1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Велигденска декорација

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од JaMi, 2 Мај 2013.

 1. JaMi

  JaMi Модератор Член на администрација

  Зачленет:
  22 Февруари 2012
  Мислења:
  6,294
  Допаѓања:
  14,326
  Поени од трофеи:
  1,683
  За љубителите на декорација тука ќе постираме идеи за Велигден

  [​IMG][​IMG]

  [​IMG][​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG][​IMG]
   
  На diva orhideja, Lena, Аркантос и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. JaMi

  JaMi Модератор Член на администрација

  Зачленет:
  22 Февруари 2012
  Мислења:
  6,294
  Допаѓања:
  14,326
  Поени од трофеи:
  1,683
  [​IMG]
  Наместо колачи,би можеле јајца да ставите .
   
  На Baknuvalka му/ѝ се допаѓа ова.
 3. JaMi

  JaMi Модератор Член на администрација

  Зачленет:
  22 Февруари 2012
  Мислења:
  6,294
  Допаѓања:
  14,326
  Поени од трофеи:
  1,683
  [​IMG][​IMG]
   
  На Nevazna и diva orhideja им се допаѓа ова.
 4. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет:
  3 Март 2012
  Мислења:
  7,961
  Допаѓања:
  17,748
  Поени од трофеи:
  1,673
  Ај да видиме некои наши декорации од по дома годинава.:)
   
 5. JaMi

  JaMi Модератор Член на администрација

  Зачленет:
  22 Февруари 2012
  Мислења:
  6,294
  Допаѓања:
  14,326
  Поени од трофеи:
  1,683
  [​IMG] [​IMG]
   
  На Nevazna му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: