1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ваши еротски колумни

Дискусија во форумот 'Колумни' започната од Реми, 3 мај 2012.

 1. Шизофреникот со пура

  Шизофреникот со пура Нов член

  Зачленет на:
  20 октомври 2015
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Не сум к***а,само сакам добро да се е**м и ништо повеќе.Добро пушам,одлична сум во тоа....Можам да те натерам да полудиш и пак нормален да ми се вратиш,ама од кога ќе свршиш...во мене...Сакам кога мажите ми свршуваат во уста или внатре во пичето,ме обзема еуфорија и мене во тој момент и свршувам и јас,лудо,врискам,касам нежно да не оставам маркер и уживам во моментот...


  И ете ме барате пак,пак да ви го испушам,да ме напучите како кучка,а јас на к*р да ви свршувам...И доаѓам,па плаќате иако не сум к***а...велите Штета вакво :cenzura да не платам,а јас лапајќи го сочно вашиот божествен орган се смешкам и уживам....а парите?????Па...никој не знае,ни мажот ми,ни пријателите,ни непријателите...Си ги берам за црни денови....
   
 2. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  202
  Допаѓања:
  129
  Пол:
  Женски
  Бев на веридба кај братучедка, и се враќам дома гледам ми ѕвони мобилниот ми ѕвони дечко ми..Ми вика идам кај тебе те водам на вечеера.. И он дојде, одиме на вечера и си јадеме, ми вика одам до тоалет, кога тој да отишол да резервира соба горе во хотелот. Ми вика стануваме? Да му велам.
  Ме фати за рака и гледам ме води за кај скалите, го прашувам каде одиме? Тивко ми рече доаѓај по мене.
  Само што влеговме во собата почна да ме лижи за врат, тивко ми шепна моја си вечерва!
  Се бакнувавме лудо..ми го слече градникот и почна да си игра со моите преголеми гради..почна да ги лижи брадавиците, па се слушаа моите офкања "ајде ајде побрзо" на секоето му велев. Му ги слеков фармерките и боксерките ХугоБосс, го задоволував орално..потоа ме сврто ме рашири и почна да си игра со клиторисот, незнаев што да правам од задоволство го тргав за коса..се посилно и подилно офкав, баш ми беше гајле дали ќе ме слушне некој.
  Ме сврте и нежно го стаде во мојот задник.. Уживавме и тој и јас. И на крај тој сврши па јас. :)
   
  На MATEJA и Mnogo Bitno им се допаѓа ова.
 3. ScorpioNka

  ScorpioNka Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 март 2016
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  38
  Посветена на еден мој вртуелен пријател :*
  Сме договориле средба во некој стан. Јас те чекам спремна со шампањ, јагоди, тивка музика, затемнето светло, црно неглиже, голем кревет. Кремот на моето тело се чувствува низ целата просторија. Влегуваш ти, на врата ти имам оставено превез за очи. Без прашање го ставаш, а јас те земам за рака и те носам во собата. Те седнувам на креветот, и ти подавам чаша шампањ. Колку секси изгледа кога сомнително „лизнуваш“ само колку да осетиш што пиеш. Јаготката ја гризеш од моја рака. Ти ја земам чашата, а рацете ти ги ставам на мојот задник и ти ги носам нагоре, само колку да осетиш колку треперам. Додека со рацете се обидуваш да го проучиш моето тело, јас те бакнувам на образ, на вратот и рамото. Истовремено те соблекувам и не прекинувам да те бакнувам. Се обидуваш да го извадиш превезот од очите но не ти дозволувам. Ги преориентираш рацете кон моите колкови, задникот, па дури и до градите. Јас веќе те соблеков и те бакнувам од вратот до папокот и назад. Со едната рака ти ги галам нежно тестисите, а тоа те наежува - јас можам да осетам. Ти дозволувам да ми ги бакнеш брадавиците само колку да осетиш дека и јас сум наежена. Без најава се симнувам долу. Го лижам нежно од тестисите до главата еднаш а потоа се задржувам на главичката ... мммммм колку полека и нежно ја лижам, сакам да уживам во секој нејзин милиметар. Го сакам цел, го земам цел, полека уживам во неговиот афродизијачки мирис .... ммммм ..... Можеш да осетиш дека веќе цела треперам .... уште по една голтка од шампањот и те легнувам на креветот. Се качувам на тебе и со прсти ти капнувам од шампањот на градите, затреперуваш, а потоа и го лижам. Го ставам во себе полека...осеќаш колку сум влажна и врела.....ох, колку ти е тврд....мммммм
  Можам да го почувствувам во себе со цела своја големина и се задржувам тука неколку секунди, а потоа почнувам полека горе долу. Чувствуваш дека се грчам и дека наскоро ќе свршам. Затоа и моите движења горе долу стануваат побрзи се додека во еден момент го наседнувам цел и правам кружни движења, а звуците сакам да си ги прикријам со гризење на устата. Го вадиш превзот, сакаш да ме гледаш додека исправена на твојот тврд к*р, гризам усни а брадавиците ми се насобрани, како да те повикуваат да ги гризнеш. Ме грабнуваш за градите со рацете, но и со устата. Сега мојот оргазам е во потполност. Продолжувам со движењата, а ти се враќаш назад на креветот. Ти вртам грб, продолжувам горе долу со грбот свртена кон тебе, ти се исправаш, ме грабнуваш за градите, ме бакнуваш по должината на рбетот,а јас полека ги забрзувам движењата. Невадејќи го од мене ме легнуваш на креветот ммммммммм доги ............. поминуваш со рацете по моите колкови, ме плеснуваш по задникот. Ме ебеш но не го ставаш цел. Можам да го осетам во себе како станува потврд. Повторно со раката поминуваш по колковите, тетоважата, ме плеснуваш.... веќе не можам да си ги контролирам звуците па вриснувам од возбуда. Те молам да ми го ставиш цел......цел,,ах сакам да ги осетам и тестисите......го сакам цел....... ме удостојуваш и маваш се побрзо и побрзо......точно пред да свршам втор пат осеќам дека ќе свршиш и ти. Маваш посилно и побрзо а јас не можам да си ги смирам воздишките. За последен пат ми го закачуваш цел и чувствувам дека ме полниш со сперма.....врела е.....
   
  На Mnogo Bitno, Мрчатор, vozrasen♥ и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. Solange

  Solange Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  6 април 2016
  Мислења:
  112
  Допаѓања:
  133
  • Порнографија
  Случај на заменет идентитет...

  Мислев дека еден романтичен викенд во Париз, за мене и за мојата сопруга ке ги измени работите во бракот кои со текот на времето станаа ладни и скоро неподносливи. И дека тоа ке ни помогне на двајцата да ја обновиме љубовта која некогаш ја делевме но како по некое непишано правило, работите никогаш не излегуваат како што си планираш.
  Таа почна да се намќори и да се жали уште пред да се качиме на авионот за Париз и послем тоа што ме посрамоти неколку пати на самиот аеродром и во авионот а и во хотелот кога пристигнавме расправајки се со персоналот и барајки причина за нејзината нерасположеност и депресија, навистина ми премина преку глава се.
  Излетав од хотелската соба и решив да го истражувам Париз соло...
  Сеуште видно погоден од последната кавга што ја имавме, појдов по уличките...така лутајки без некоја цел, подзастанувајки на момент пред некои од модните излози, жалејки се самиот себеси во мислите...не дека нешто гледав висока мода по излозите.
  Во тој момент кога во еден од излозите зјапав, здогледав силуета на една многу убава жена на нејзини 27 години како се приближува зад мене...

  Дејвид ! (свика таа) ...Што правиш ти во Парис, лелеее ама е мал светот !

  Само што сакав да кажам дека не се викам така...ама, таа ме прегрна моментално и ме бакна набрзина во усните, не престанувајки да збори и целата во познатата женска еуфорија преплавена со нежни чуства...како река некоја ми надојде и ме преплави со емоции, зборови, бакнежи и гушкање, додека во очите го имаше оној познат женски сјај кога жената е фасцинирана и заљубена во мажот...и мене ми се виде тоа преслатко па си премолчев.

  Абе не сум те видела скоро пет години, како си ти ?
  Добар(и се насмевнав)...добар, фала како си ти?

  Нема да поверуваш, пто ми се случи послем Чикаго...сега сум еден од најбараните и најуспешни модели овдека во Париз(кажувајки го сето тоа низ смеја)...навистина успејав во кариерата, ти одекогаш ми велеше дека ке успејам.

  Да, верував во тебе...(помумлав на брзинка).

  Каде си тргнал...ајде со мене да го видиш мојот апартмент, во една стара зграда е ама е преубаво уреден одвнаре...ти одсекогаш викаше дека јас правам најдобро кафе во Чикаго...епа сека јас и во Париз правам најдобро кафе, ајде...не е далеку зад аголот на улицава е.

  Ме повлече за раката и јас тргнав по нејзе...
  На пат, поминувавме покрај еден диско бар и јас на момент застанав затоа што ми се допаадна музиката...

  Сакаш да влеземе, Дејви?
  Ме повлече и се спуштивме низ полутемните скали кон подрумт од каде пто доаѓаше музиката.
  На самито влез во соблекувалната таа го остави својот капут и јас ја оставив кожната јакна и кога таа ме фати повторно за рака за да влеземе конечно, неможев да си поверувам на очиве кога го здогледав нејзиното прекрасно тело од позади и нејзините совршени облини кои што завршуваа со црвена мини сукњичка...

  Нова нумера започна и ние почнавме да играме на прегласната музика која пто не дозволување никаков разговор во тие моменти.
  Во еден момент таа се приближи толку блиску до мене, ме прегрна и јас го осетив треперењето на нејзиното разиграно тело додека ми ги приближи усните нејзини и започна да ми го грицка нежно и бакнува левото уво...
  Доживејав инстант ерекција...
  И како прегрнати блиску еден до друг танцувавме на некоја латино мелодија во гужвата од луге можев да почуствувам дека таа ме осети дека сум во потполна ерекција и во еден момент се припи толку блиску до мене што можев да и по почуствувам нејзиниот топол здив помешан со аромата на нејзиното тело и парфемот кој полека се чини дека изветрејал од крајот на денот...
  Во тој момент очите но се спретнаа и во нив се беше кажано...
  Ме залапа онака лакомо со страст и ми го напика нејзиниот топол разигран јазик додека ја осетив дека притиска со нејзините раце окулу мојот врат со лесна тежина...како да сакаше да каже...легни ме губам контрола, нозете не ме држат повеке.
  Ја спуштив едната рака и додека така игравме во гужвата од луге и полумрачната атмосфера прилепени еден до друг, дискретно и полека со среднот прст и брцнав под мини сукњичето...пикајки и го нежно и полека со ротациони покрети во внатрешноста на тесното и навлажнето пиче нејзино.
  И така продолживме да се нишаме во ритмот на песната, стоејки во место.

  Ајде одиме...ми кажа на паузата помеѓу следната песна...

  Тргнавме накај нејзиниот стан. Нагоре во лифтот таа ме праша ...
  Не ми кажа, како тебе животот те третира? Се ожени ли? Деца?

  Јас само на кратко ја погледнав во очите и одговорив.
  Да, оженет сум...ама не во моментов.

  Се насмеја и ме залапа повторно ставајки ги рацете околу мојот врат повторно, додека се отвараше вратата од ливтот кој гледаше само на една врата од стан на кој што стоеше нејзиното име напишано...Дакота...
  Си помислив, вистинско име за модел во Париз.

  Незнам ни како се најдовме во спалната нејзина фрлајки ги сите алишта од нас по патот...

  Клекнав на колена на креветот а таа те отбутна за да се полегнам на грб...и потоа се сврте со главата накај мојот набрекнат к*р во полуклекната положба со едната нога сервирајки ми ја нејзината избричена п***а на усните...полека додека ми го земаше од рака во уста и полека подигајки се и спушталки се на мојот исплазен јазик нагоре...
  Отвори ја прикачената датотека 27554 Отвори ја прикачената датотека 27554

  Станав се подпрев на креветот а таа доползе до моето меѓуножје и почна да ми ги меси јајцата...и да ги игра од доле нагоре -сладолед
  Отвори ја прикачената датотека 27556

  Во еден момент...почна да дише се потешко и потешко и изусти со стисната долна усна со забите и замаглен поглед...
  Неможам повеке...дај ми го...стави го...

  Седна на мене и започна да меша така добро што мислам дека ми се сврте на момент додека и ги грабав цицките стискајки и ги пупките стврднати во исто време како некое дете гладно ...ставајки ги во уста едната па другата...додека таа буквално ме јаваше како некоја луда ебачица.

  Отвори ја прикачената датотека 27557

  Осетив дека скоро ке свршам и сакав да потрае повеке затоа што беше совршено, и затоа се подигнав и без да и го оздемам ја сменивеме позата...се најдов зад нејзе и ја прегрнав целата и се припив како кебе околу нејзиното тело...додека продолжив со пенетрација на сец...го вадев полека а го набивав секавично и до даска...

  Во тој момент таа стенкајки извика...
  Дај ми го...дај ми...дај...сакам од позади...стави го...

  Се напучи исрфлајки го совршеното крушковидно газе накај мене од коа јасно можеше да се види резултатот на нејзината желба...како и до колку беше влажна помеѓу нозете, оставајки ми и на мене влажен печат на колената мои кои од нејзиното возбудено дишење се осетија како свеж ветер...
  Сетоа тоа направи да добијам сила и да го вратам наназад...да не ејакулирам...

  Го земав во рака, го протресов лизгајки и го на газето малце и го нацелив кон нејзиното пиче...и го напикав онака идиотски до крај во исто време стискајки ја за буткиците накај мене...вадејки го од пичето и ставајки и го полека во газе, па повторно ва пичето назад...и на моменти држејки го наназад и вртејки го со кружни покрети додека и беше внатре во пичето...
  Отвори ја прикачената датотека 27558

  Мислам дека се збудали...
  Се сврте и ме бутна повторно на креветот овој пат набивајки се на него свртена со газето накај мене...
  Го играше како на родео...диво и во збеснат транс...

  Отвори ја прикачената датотека 27559


  Покретите и станаа се побрзи а ударот на нејзиното цело тело на мојот к*р се поинтензивен...
  Мислев ке полудам да не... во еден момент ми ги грабна рацете додека се набиваше...ги стисна и ми кажа...

  Готова сум ...готова...леле човече, ти го осеќам како се дуе во мене...како ми иде...ајде...полни ме со врела сперма, целата дај ми дај...ајде....АААААААААААААААААА...

  Двајцата свршивме заедно.
  Што и не е до толку лошо кога се работи за еротска прикаскаааааааааа.
   
  Последна промена: 18 април 2016
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
 5. incognito

  incognito Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  1,825
  Допаѓања:
  2,854
  Беше тоа неколку дена пред нова година. Не беше многу студено. Ноќите беа свежи и меки, совршено ги осветлуваа декорираните излози, кафеани, кафичи, шминки, раскошни фенси женски облеки (кој ги е*е машките) и се што можеше да ја обои ноќта беше распрснато насекаде. Во очите сето тоа шаренило ми ги ширеше гладните зеници. Глад за женска крв. Јас како и секогаш облечен во црно како демон, со светли очи, по покана се јавив на роденденот кај блиска другарка. Доста од луѓето ги познавав, но доста и не, честитавме како што е редот, и фативме затемнет дел од амбиентот каде џускаа неколку девојки. Застанав до нив и нарачав дупла вотка, ја испив на екс, ми требаше опуштање, нарачав уште една дупла, ја испив на екс, замижав на кратко, и почнав да ја чувствувам таа добро позната топлина насекаде низ телово која ми беше потребна инстантно, ги отворив очите и почнав спонтано да се нишам заведен од музиката. После некое време се вжешти атмосверата и скоро сите беа станати на нозе, така занесен одеднаш се појави таа точно пред мене, играше заводливо со рамениците, гледајќи ме во очите, со нејзините дупли очи, носеше наочари, со црни рамки, така мачкести, го симнав погледот кон нејзините нозе покриени со бели чипкасти хулахопки, за да го кренам нагоре преку нејзиниот црвен фустан, деколтето со солидни цицки, до очите, таа добро знаеше што правам, и се насмевна, се насмевнав и јас. И шепнав, како си, ми рече добро, ме праша убаво ти е, и реков, со тебе, и така продолживме неврзани муабети, не ни беа важни, допаѓањето, алкохолот и музиката беа се што ни беше потребно, го осеќаш тоа брате, не е некоја филозофија. Привршуваше роденденот и требаше да си одиме, и шепнав, ќе си одиш дома, ми рече, не ќе одам со тебе, кај сакаш да одиш ја прашав, продолживме во некој локал и зафативме сепаре, нарачавме уште по некоја пијачка, така седнати еден до друг во суштина преоѓаш во фазата паун кога ги шириш крилјата да ја импресионираш, се доближуваш повеќе со усните, образите, насмевките, и имаш миг кога посебно се судираат погледите и настапува тој ебачки прв бакнеж кој секогаш е најубав, за мене нормално, не мислев на тебе што го читаш текстот, можеби тебе ти се допаѓа тој последниот или оној кога бакнуваш мртовец во ладно чело. Нејсе, после бакнежот станавме да играме на музиката, ноќта беше млада, знам наоколу имаше огледала и уживавме гледајќи се во нив дур се бакнувавме и мазевме со прстите по контурите на телата. Тоа беше интересна симбиоза на црната и црвената боја, за момент замислив дека сум на трибините и навивам за вардар, толку бев исполнет. Почнаа сентишите и знаевме дека ќе треба да си одиме, а секогаш е така, кога ти е многу јако, јеби га те брка работното време иако беше два, три часот по полноќ, мислиш ноч постои за тебе. Излеговме од локалот и тргнавме кон нејзината дома, беше тоа постара зграда во близина на центарот. Се качив со неа до вратата од нејзиниот дом и ја потпрев на ѕидот до вратата, и почнав да ја бакнувам, се потргна и рече, што ако излезе некој од моите, што ќе речат, не одговорив ништо и продолжив да ја бакнувам, ја стегнав силно за бутините и почнав да и го лижам вратот, цицките, и го поткренав фустанот и ги спуштив гаќите до надколеници, ми рече немој, не реков ништо, го откопчав патентот и го извадив, тогаш се испаничи и ме оттурна, немаме кондом рече, во паника ги навлече гаѓите и клекна да го земе во уста, како што беше доста свежо во ходникот, можев да ги почувствувам силно движењата на нејзиниот врел јазик, таа добро знаеше што прави, а мене не ми требаше многу за кулминација, ја зграпчив за косата и не го ивадив, во неколку млаза и ја наполнив устата и силно воздивнав. Таа стана со раката преку уста ме погледна и влезе во станот. А мене што ми беше толку добро, седнав на скалите пред зграда и запалив цигара, знаеш со онаа блажена насмевка, као где си царе. Така дур гореше цигарата размислував за ноќта, како се појави она, како флертувавме, моментот на првиот бакнеж, мирисот нејзин, насмевките, жими мајка на тоа мислев, во глава ми поминуваа само млазовите во нејзината уста. Ми беше девојка некое време, прекрасна личност, прва мачка, и благодарам за сите мигови поминати заедно.
   
  Последна промена: 1 август 2016
  На Baknuvalka му/ѝ се допаѓа ова.
 6. mark22

  mark22 Нов член

  Зачленет на:
  27 август 2016
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Машки
  se nemavme videno so godini...imavme simpatii odamna...no patistata ni se razdelija.....se sretnavme na eden seminar...vo drug grad...popladneto bevme slobodni i zakazavme da prosetame po gradot..na pijalok uspat da kupime po nekoj podarok........ja pocekav vo restoranceto vo centarot ..koe sto site turisti go znaat ..i se orientiraat.dodeka ja piev pijackata ja zabelezav , kako doaga..odese energicno..vo vpecatliv fustan,, tenok, lesen.na nozete sandalcinja visoki....so razveana taze izmiena kosa....se sepnav...vaka se stokmila za mene....dobiv blaga erekcija... me zdogleda ..se nasmea so siroka nasmevka i biserni zabi...zabrza kon mene...stanav..se gusnavme i stegnavme prijatelski..mislam deka site poglednaa vo nas...
  sedna poracavme pijalok ..i taa nemirno mrdase celo vreme so prstite po kosata pa casata..pa so klucot od hotelskata soba si igrase....samo ja gledav...a zborovite ne gi razbirav gledajki i gi crvenite polni usni kako spretno se dvizat i ispustaat..meki tonovi....zapocna da duva nekoj veter i nevozmozno bese da se sedi..stanavme da prosetame niz sokacite i dukanite....taaa pri zborenjeto i odenjeto se potpirase na mene drzejki me za mojata nadlaktica...poradi kaldrmata.....odednas pocnaa krupni kapki da vrnat...so tendencija da se pojacuva dozdot..nastana vistinska letna lunja..veter , silen dozd.....site minuvaci se razbegaa..ostanavme osameni na dozdot vo edno sokace...vrnese silno vrz nas....se cedese dozdot po nasite kosi i tela..topol leten dozd....dvajcata stoevme eden sprema drug.....fustanceto i bese prilepeno za tloto i mokro....a mene kosulata isto..se cedea kapki po licata nasi....osekavme dvajcata ista potreba da se gusneme...prv ja opfativ okolu polovinata..bese mokra i vrela....ja privlekov kon mene..a taa keko da cekase da gi krene racinjata i da gi postavi na moite ramena....toa bese momentot...taa gledase vo moite usni..ne cekav , se podadov i so moite usni gi razvlekov nejzinite....potoa ja gricnav za dolnata usna...pocnavme zestoko da se lapkame i jademe vo bukvalna smisla....na gradite gi osekav nejzinite gradi..zamisluvajki gi so nabreknati i crveni bradavicki.....a so mojot veke vo polna erekcija junak ja dopirav i stegav na nejzinoto stonmace...//traese toa nekolku minuti...prekinavme..se poglednavme....i ja zavlekov bez zbor za raka ..onaa vo koja go drzese nejziniot kluc od sobata vo hotelot..znaese sto treba da se pravi trcavme kako tinejdzeri od nastresnica do nastresnica..vlazni do gola koza....dojdovme vo hotelot..ne grizejki se kako i koj ne gleda....se kacivme po skalite...nestrplivo ja otklucuvase vratata..promasuvajki ja klucalkata od nestrplivost....konecno vlegovme i ja lupnavme silno zad nas...taa me odvlece za race vo tus kabinata...eden na drug si gi soblekuvavameoblekite...nestrplivo...kako za nagrada za brzo soblekuvanje....naskoro bevme goli bez nisto....togas se smirivme..i se gledavme...taa ja pusti toplata voda da tece od tusot megu nas...ne oblevase dvajcata....taa pocna da seta so dolgite prsti i lakirani nokti po moite gradi nezno grepkajki me...kako da saka da otkrie od kakov materijal sum napraven...se baknuvavme povremeno...dodeka jas ja miluvav po ramenata, vratot, liceto, kosata..a taa vesto go istrazuvase moeto telo....me pogledna vo ocite i taka gledajki me vo zenici pocna da se spusta nadolu..opfakajki go so race mojot jarbol..koj bese vo najgolema erekcija...site veni mu bea nabreknati...a glavickata mu sjaese i bese tolku nabreknata sto izgledase deka e pred explozija...gledajki me go lizna otvorot na mojot penis...ja vkusi bistrata kapka....pa povtorno i povtorno..go osekav jaziceto na vrvot i samo mmkav od vozbuda...go opfati so polnite crveni usni glaviceto i umesno go obrabotuvase..osekav toplina od nejzinata slatka usticka..moite prsti se vkopuvaa dlaboko vo nejzinata kosa..a so drugata raka ja galev po vratot pod uvoto..i po bradickata..koja i bese vlazna....prizorot bese neverojaten...damnesnata zelba konecno e vistina....go stavase cel pa go vadese i izmegu me prasuvase ..tivko...,,DALI TI E UBAVO?...po nego se slivase vlaznosta od nejzinto uste..koe nemozese da go primi cel...no se trudese da vleze se podlaboko.....ja opfativ za vratot i nezno ja krenav da ja lapkam po vlaznite i ligavi usni i bradicka..zestoko se lapavme....si razmenuvavme tecnosti....uh...prekrasni vkusovi....ja grabnav za gazinjata..ja krenav i ja odnesov v race na krevetot i ja sednav....chuchnav pred nejzinite kolena...ja rasiriv malku i ja lizev po cela dolzina od vmatresna straba na butinite...a taa me drzese za kosata i me upravuvase....odednas ja fativ za stapalata i ja otturnav na keretot ...i gi svitkav kolenata...a pred mene se otvori prekrasna gletka na raspukana i prezreana praska....nabreknata i rozeva....so jazikot po celata dolzina gi sobrav nejzinite sokovi....potoa so jazikot i gi razdvojuvav prilicno golemite usnicki, razvodeneti meki i socni......treperev so jazikot vnatre..bese topla i socna..ispustase slatki zvuci na zadovolstvo....auh...mmmmhhhhh..auuuuhhhh....prekrasna muzika za mene...imase tenok i nezen glas.......se poveke bese vlazna...si poigrav malku i so maloto otvorce koe se stegase i raspustase...ritmicki.......bese spremno se za prodiranje na mojot penis vo dlabocinata na nejzinata vnatresnost,,,,,,,ona vistinskoto..da oseti da ja ispolnam do posleden milimetar............bi prodolzil..ako ima interes...
   
  На Ѕид на плачот и Baknuvalka им се допаѓа ова.
 7. mark22

  mark22 Нов член

  Зачленет на:
  27 август 2016
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Машки
  sledi prodolzenie na prethodnata kolumna......................Ja gubev veke kontrolata za vreme i mesto..se sosredociv na ubavinata pred mene..se sosredociv na uzivanjeto..., ako nikogas nema da ima sledno.....se ispraviv nad podadenoto ..i veke ispoteno telo...velicestvena gletka ....so razvlaznetite usnicki na vaginata i podotvorenoto analno otvorce......a mojot junak ispraven kako jarbol nad niv.....izborot e negov....so glavickata pominav po celata dolzina na usnickite koi ja obvivaa do polovina..i ja vlaznea..setav po povrsinata so nego..koj ja zemase vlagata i svetese glavickata koja dobi vlazna obvivka...taa se izvivase so celoto telo...silno disejki i ocekuvajki go vnatre ..zedno. go namestiv megu usnickite i nesakajki da go otkrijam momentot koga ke navlezam i ke ja nabijam na kopjeto.....se gledavme vo oci ..taa so molben pogled..a jas kako nemilosrden dzelat....sekundi mi bijat vo usite.....ja iznenaduvam so resitelen , siguren i ne tolku brz poteg ja nadenuvam..na nego...do kraj..madinjata edinstveno ostanuvaat nadvor...a taa zamizuva i slatko mmka...go zdrzuvam da go osetam nejzinoto grcenje i taa da gi oseti negovite pulsiranja.......poleka go izvlekuvam,,, celiot oblien vo bistar sok...vednas povtorno razorno vleguvam i povtorno poleka izleguvam....stomakot i se grci...zabelezuvam deka bradavickite i se nabreknati poveke...ritamot se poveke go zabrzuvam so silni prodiranja i bavni izleguvanja...na sekoj udar se slusa moeto tivko rzenje..i nejzinoto tivko ofkanje kako olesnuvanje...so racete ja drzam so ednata raka za obvitkaniot kolk okolu mene a so drugata ja drzam za stomaceto ...gradite i podripnuvaa i se nisaa na sekoj udar..kako branovi...taa si gi grizese usnite....ne osekav nisto okolu mene ..samo vlaznata toplina , i pogledot na prekrasnoto predadeno telo pred mene........vozbudata rastese...situacijata odese kon promena na pozicijata.......so vest zafat ja podkrenav i vadejki go kratko ja namestiv vo dogy pozicija.....................sledi pprodolzenie.....
   
  Последна промена: 20 октомври 2016
  На Ѕид на плачот и Baknuvalka им се допаѓа ова.
 8. mark22

  mark22 Нов член

  Зачленет на:
  27 август 2016
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Машки
  bev so sportska obleka izlezen na malku lesno trcanje rekreativno....odev kon kejot niz ulickite megu zgradite..koga odednas ..ti..se sretnavme so pogled...so brzina na svetlina razmisluvav ..koja si..se nasmea a jas neveruvajki vo tvojata ubavina me oblea toplina okolu strukot...kako nekako rutinski mi go kaza imeto i spontano me gusna....i jas vozvrativ..tolku ubavo me dopre so goloto rame i tvojata kosa me pogali po vratot i liceto..tolku svilena, lesna i mirizliva....posakav da te griznam za vratot..za da osetis kolku me vozbudi....tvoeto nezno....PA KAJ SII....mi zvoni vo usive...mi ja drzese rakata dur zboruvavme,,kako ne sme se videle odamna..i deka saka da se sretnuvame pocesto....bese dalecna moja rodnina....dolgo s nemavme videno a prerasnala vo nesekojdnevna rasna ubavica...nesakav da veruvam deka tolku me vozbudi..bese pojako od mene.....koga se razdelivme mi gi stisna silno prstite..kako da nesakase da gi pusti...uste ednas me bakna...i zaminav...cel bev razdragan..probav da trcam...no ne bese prakticno poradi mojata erekcija...a bev v sorcevi.......potisnuvav no nemozev ...si mislev...NESMEEESS.NI DA MISLIS NA TOA....no toj ne slusa...a srcevo biee...............ke prodolzam .so pisuvanje...koga ke sum u moznost
   
  На Baknuvalka му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: