1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Брзина на вашиот интернет (speedtest.net)

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,378
  Допаѓања:
  5,074
  Пол:
  Женски
 2. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,655
  Допаѓања:
  3,859
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На MountainMan му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,378
  Допаѓања:
  5,074
  Пол:
  Женски
 4. MissChievous

  MissChievous Ingenious Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,071
  Допаѓања:
  7,000
 5. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,536
  Допаѓања:
  2,552
  Абе многу слаб нет некако сите имаме...и мојот е слаб :/
  [​IMG]
   
 6. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,223
  Допаѓања:
  3,504
 7. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,405
  Допаѓања:
  1,531
  Пол:
  Машки
 8. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,132
  Допаѓања:
  9,087
  Пол:
  Машки
  Очајна :cenzura

  [​IMG]  [​IMG]
   
 9. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,360
  Допаѓања:
  1,861
  Пол:
  Машки
 10. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,528
  Допаѓања:
  1,694
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На 4FUN и Хоуп* им се допаѓа ова.

Сподели: