1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Брада како стил

Дискусија во форумот 'Лице' започната од Hip.Hop_MKD, 17 февруари 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Дали носите брада? Јас речиси не можам да се замислам себе си без брада. Уште од осмо одделение си носам... :D
   
  На Loner му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Marrie

  Marrie Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  507
  Допаѓања:
  802
  Мене ми се допаѓаат машки со брадичка. Не знам, некако поубави ми се :D Еве го дечко ми, има :D
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Grim Reaper

  Grim Reaper Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  338
  Последниве неколку месеци си носам брадичка. Порано девојка ми не сакаше кога бев со брада, сакаше да ми е мазно лицето :D
   
  На Loner му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Јас пак вака:
  [​IMG]

  Ама наскоро ќе сменам..
  [​IMG]
   
  На Marrie му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369
  симпатично делуваат момци со брада,т.е брадичка,да не биде ептен голема,бидејќи така изгледа како обрасната и како за неа да не е водена доволно грижа..Мислам дека и машките се чусвтвуваат по мажествено со брада :D
   
 6. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  И мене поубави и попривлечни ми се машките со брада :mstickle
   
 7. Клара

  Клара Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  80
  Допаѓања:
  58
  Оф порано ич несакав брада кај машките, ама сега некако симпатично ми стана.....се разбира средено брадиче :biggrin
   
 8. Македонец

  Македонец Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  313
  Допаѓања:
  439
  Многу имам мерак на брада но кога ми е вака нешто

  [​IMG]

  или максимално волку

  [​IMG]

  Коа ке ми порасно повеќе од ова ја бричам и чекам да ми порасно пак. во таква ситуација сум сега , вечерва се избричив и неможам да се погледнам у огледало сакам брада хххх
   
  На WomanInRed, Gemini, Bibi@ и уште 3 други им се допаѓа ова.
 9. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  зависи на кого како му стои... пример..
  . [​IMG]
  женски да ви напоменам само дека е Македонец...
   
  На Mistery :), Bibi@ и JaMi им се допаѓа ова.
 10. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Ја носам брада од пуста мрза за бричење
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: