1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Би ја/го изневерил/а со...

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Glory, 5 август 2014.

 1. Glory

  Glory Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 септември 2013
  Мислења:
  27
  Допаѓања:
  13
  Интересна тема пред летен одмор. Не дека е препорачлива во реална ситуација, ама доколку си дозволите малку фантазија, а сигурно некогаш сте помислил и замислиле некој/а друг/а на местото на вашиот партнер/ка, можеби некоја позната личност или некој/а што само вие го/ја знаете. Ако некогаш ви падне на памет да изневерите, со кого би го направиле тоа? :wub :gus
   
 2. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Би ја изневерил девојка ми со уште некоја ваква тема, пошто милион ги има веќе -.-
   
  На MATEJA му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,464
  Допаѓања:
  1,181
  не би ја изневерил
  го ценам она што го имам
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 4. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
 5. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  246
  ne ne izneveruvam a i ne sakam da me izneveruvaat samo slabite licnosti izneveruvaat onoj koj vistinski saka ne izneveruva
   
 6. Loner

  Loner Активен Член

  Зачленет на:
  13 март 2016
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  86
  не би ја изневерил али се појавуваат тие фантазии али она секогаш е во нив :biggrin
   
 7. Ballet is my life

  Ballet is my life Активен Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  69
  Со никого не би го изневерила
   
 8. пријателство

  пријателство Активен Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  142
  Допаѓања:
  27
  никогаш не вели никогаш
   
 9. Ballet is my life

  Ballet is my life Активен Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  69
  Хахахаха
   
 10. пријателство

  пријателство Активен Член

  Зачленет на:
  7 август 2018
  Мислења:
  142
  Допаѓања:
  27
  ако налеташ на некој убав и мангуп ќе видиш, тогаш не се мисли со умот верувај.
   

Сподели: