Белата дама (Тереза Фидалго)

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Малолетни и тие со слабо срце не им препорачувам да го гледаат видеово, не си сносувам одговорност за било какви психички пореметувања!


Мене ме интересира само што мислите вие за ова?

Дали е монтажа или е вистина?

Јас како што дознав од видеово, патов кај што возат дечкиве е забранет за сообраќај и тие пред да возат на тој автопат знаеле но ги прекршиле правилата. Мене ова ми изгледа на вистина.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Avona Vi and parvati

Primrose

Староседелец
14 февруари 2012
683
1,287
1,093
your nightmares....
А да не отвараш вакви теми после полноќ. Страв ме фаќа, нема да можам да спијам. (:|
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
А да не отвараш вакви теми после полноќ. Страв ме фаќа, нема да можам да спијам. (:|
Додуша и немора да оди ваква работа посебно како тема,може да си се смести во некоја друга веке постоечка тема
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,348
113
Софија
Додуша и немора да оди ваква работа посебно како тема,може да си се смести во некоја друга веке постоечка тема

Па баш сакав точно за ова да отвориме посебна дискусија. Баш би ме интересирло мислење и на другите. Јас веќе и незнам што да мислам за видеово.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
ја искрено незнам што да мислу за овој видео
ама искрено наежи се цел
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marick14

Maks

Староседелец
Го имам гледано стварно е страшно и е вистина, моментот кога таа им покажува им објаснува дека таму имало сообраќајна несреќа пред неколку години и тие на истото место се превртуваат
Teresa Fidalgo е името на девојката
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,875
1,123
Ауу го гледав видеото на информатика, т.е. цело одд го гледавме..јаки моменти беа (happy)
Ова мислам дека било нешто насловено како Белата Дама..и мене ми се чини како вистиина. Инаку во школо кажуваа децата дека на тоа место имало собраќајна несреќа и загинале многу луѓе и оттогаш се појавила таа Бела Дама.
Абе и кога подобро ќе размислам може и фејк да е. -.-
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: alexandar and parvati

Lovely*-*

Староседелец
27 мај 2012
230
164
1,043
33
Ohrid
kimmyqueen98.tumblr.com
Како што викаа не било монтажа ама јас порано го имав гледано видеово а оваа девојка што влезе во колата се викат TERESA FIDALGO ..... :unsure
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: emzzy