1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Бега(в)те ли од часови/предавања?

Дискусија во форумот 'Образование' започната од Hip.Hop_MKD, 17 февруари 2012.

 1. dovefox

  dovefox Нов член

  Зачленет на:
  21 октомври 2018
  Мислења:
  15
  Допаѓања:
  4

Сподели: