Барам филм

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Барам една серија понова е значи играше на канал 5 ама батките ја скинаа заради турците , а на ахн ќе ја пуштат дури од септември станува збор за серија бар според македноски превод Измамници или Далаверџии ако некој знае како се вика на англиски за да си ја гледам на нет многу ќе сум му благодарен.
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Барам една серија понова е значи играше на канал 5 ама батките ја скинаа заради турците , а на ахн ќе ја пуштат дури од септември станува збор за серија бар според македноски превод Измамници или Далаверџии ако некој знае како се вика на англиски за да си ја гледам на нет многу ќе сум му благодарен.
Leverage се вика серијата. ;) Eве ти и линк од ИМДБ.
 

Abe CreP

Истакнат Член
14 февруари 2012
111
84
328
28
Барам една серија понова е значи играше на канал 5 ама батките ја скинаа заради турците , а на ахн ќе ја пуштат дури од септември станува збор за серија бар според македноски превод Измамници или Далаверџии ако некој знае како се вика на англиски за да си ја гледам на нет многу ќе сум му благодарен.
Hustle се вика серијата
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Viktor k

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Hustle се вика серијата
Гледаш Канал 5? (facepalm) Ја гледав серијата Leverage e. Hustle колку што знам никогаш нема играно на Канал 5, само на AXN. Сега може дечкото се смешал со телевизиите и сериите зашто знам Leverage на Канал5 беше преведена како Чесни Измамници, додека пак Hustle на AXN е како Далаверџии изгледа преведена. ;)
 

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
Знае ли некој од кој филм е ова?

tumblr_m7clhv1S6A1rzf09so1_500.gif