Барам филм

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,018
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Сега ми текна на еден филм, го гледав преднеколку години на RTL :^). Беше нешто со еден тинејџер и нешто за компјутери.
Акција беше.

Code Hunter да не е?
Code-Hunter-dvd.jpg

codehunter06.jpg
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
повеќе детали ако знаеш кажи, вака тешка работа. ;)
Тој беше некаде околу 16години и се сеќавам со една женска(плавуша мислам беше) ќе отидат во една фирма, па некој вирус ќе има низ компјутерите. Имаше еден постар човек (еден таков гаден (puke)) и имаше еден компјутер и во еден испокршено и гадно место живееше.
 

Kiril

Активен Член
24 јуни 2012
181
127
43
35
Струмица
Барам еден филм кој беше актуелен во времето на XXX, знам ги даваа на кино - премиера во исти ден. Мислам дека се викаше Судниот Ден, но го барав на интернет не можев да го најдам, имаше некој хорор сцени, како на пример тој што беше во главната улога убиваше и од нивните делови од телото го имаше направено телото на Господ во една напуштена зграда. Имаше и една сцена како испушта бебе од највисокиот спрат од зградата. Ако некој се сеќава нека ми помогне, го барам долго време но не можам да го најдам.
Благодарам однапред.
 

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
Барам еден филм кој беше актуелен во времето на XXX, знам ги даваа на кино - премиера во исти ден. Мислам дека се викаше Судниот Ден, но го барав на интернет не можев да го најдам, имаше некој хорор сцени, како на пример тој што беше во главната улога убиваше и од нивните делови од телото го имаше направено телото на Господ во една напуштена зграда. Имаше и една сцена како испушта бебе од највисокиот спрат од зградата. Ако некој се сеќава нека ми помогне, го барам долго време но не можам да го најдам.
Благодарам однапред.

Зош го бараш филмов? Ќе вржеш некого за фотеља и со салотејп ќе му ги држиш очите отворени за да се преплаши и презгади гледајќи го? ( слободно избришете ми го мислењево зошто не дава одговор, ама морав ова да го прашам кирил по објаснувањево на филмов)
 

Kiril

Активен Член
24 јуни 2012
181
127
43
35
Струмица
Зош го бараш филмов? Ќе вржеш некого за фотеља и со салотејп ќе му ги држиш очите отворени за да се преплаши и презгади гледајќи го? ( слободно избришете ми го мислењево зошто не дава одговор, ама морав ова да го прашам кирил по објаснувањево на филмов)

Јас Оleri се извинувам ако погрешив нешто тука на форумот... Знам дека филмот е грд но не знам, ете сакав да го изгледам уште еднаш, но на никој не го препорачувам и никого на сила нема да го врзам за фотеља. Ми остана во сеќавање и за тоа прашав. Не знам зошто така мислиш но не сум таков, каков што ме замислуваш. Ако имаш изгледано филмот и ако знаеш како се вика не мора тука да го претставиш, има начин и тоа да се реши. Сепак тоа е само филм, има филмови 100 пати погрди од овој па никому ништо.
 

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
Јас Оleri се извинувам ако погрешив нешто тука на форумот... Знам дека филмот е грд но не знам, ете сакав да го изгледам уште еднаш, но на никој не го препорачувам и никого на сила нема да го врзам за фотеља. Ми остана во сеќавање и за тоа прашав. Не знам зошто така мислиш но не сум таков, каков што ме замислуваш. Ако имаш изгледано филмот и ако знаеш како се вика не мора тука да го претставиш, има начин и тоа да се реши. Сепак тоа е само филм, има филмови 100 пати погрди од овој па никому ништо.

Еј ја сум една од новите, појма немам кога се греши на форумов:)
Имаш право, има 1000 пати погрозни, ама кога го прочитав као да ми помина трејлер пред очи и се уплашив:place
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kiril

Мортидо

Староседелец
6 март 2012
1,056
1,575
1,133
Yellowknife, NT, Canada
metatron86.deviantart.com
Барам еден филм кој беше актуелен во времето на XXX, знам ги даваа на кино - премиера во исти ден. Мислам дека се викаше Судниот Ден, но го барав на интернет не можев да го најдам, имаше некој хорор сцени, како на пример тој што беше во главната улога убиваше и од нивните делови од телото го имаше направено телото на Господ во една напуштена зграда. Имаше и една сцена како испушта бебе од највисокиот спрат од зградата. Ако некој се сеќава нека ми помогне, го барам долго време но не можам да го најдам.
Благодарам однапред.
Да не е овој? http://www.imdb.com/title/tt0142804/
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kiril