1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Барам сместување?!

Дискусија во форумот 'Патување' започната од Marick14, 19 февруари 2012.

1. Marick14

Marick14 Истакнат Член

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    3,279
    Допаѓања:
    2,353
    Темава ќе послужи за барање смештај во секое време (пролет, лето, есен и зима). Во и ван Македонија. Доколку има некој да понуди смештај или да препорача, пишете тука.
    Тие што издаваат соби за сместување можат да ги кажат условите, или за таму кај што че не препорачате кажете ни какви се условите, цените итн. :)

Кој се за во Бугарија (Сончев Брег, Несебар), Грција (имам само за некои места) или Дојран, обратете ми се.

На Bum-Bum и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
  2. Marick14

Marick14 Истакнат Член

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    3,279
    Допаѓања:
    2,353
    Некој да бил во Шпанија во приватно сместување?
    Да даде контакт на тоа место кај што бил?

3. Marick14

Marick14 Истакнат Член

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    3,279
    Допаѓања:
    2,353
    Бил некој на Закинтос за да препорача сместување?
    mapA4.jpg

На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Marick14

Marick14 Истакнат Член

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    3,279
    Допаѓања:
    2,353
    Се нуди сместување во Дојран за Велигден и 1 Мај. Заинтересираните нека ме контактираат.....

5. Jackal

Jackal Староседелец

Зачленет на:
    13 февруари 2012
    Мислења:
    2,031
    Допаѓања:
    2,642
    охриѓани ми треба сместување за отприлика едно 20 и кусуро луѓе .. погодно е да биди некоа куќа или шо ти знам јас ... некој да предложи ка јда се обратам, цени одприлика да не знај ?

6. Trajche

Trajche Староседелец

Зачленет на:
    13 февруари 2012
    Мислења:
    1,541
    Допаѓања:
    2,554
    Да не отварам нова тема, не барам сместување туку некоја Туритичка Агенција која има организирна превоз за Солун за утре, ако знае некој нека пише.

7. littleblackdress

littleblackdress Полноправен Член

Зачленет на:
    22 февруари 2012
    Мислења:
    96
    Допаѓања:
    74
    Јас барам сместување и совет успат, за во Бугарија за одмор за 2 пара, значи вкупно четворица. Местото уште не ми е за сигурно кое, немаме одлучено, да е ефтино ни е прво, а после.. и да не е жално :Р
    ако има некој информација, сериозно ми треба :) за во август ми е.

8. Bum-Bum

Bum-Bum Истакнат Член

Зачленет на:
    3 март 2012
    Мислења:
    1,125
    Допаѓања:
    1,844
    Ајде биди љубезен и кажи ни ги условите,цената и незнам каде поточно заа во Бугарија...Несебар и за Дојрано :)

9. Kitty

Kitty Староседелец

Зачленет на:
    26 март 2012
    Мислења:
    2,673
    Допаѓања:
    6,921
    Преку нашите агенции има онака нормални вили....не се нешто посебно, ама толку нудат грците на островите...Зависи на кое место во Закинтос сакаш..Аргаси е мнооогуу убаво место, повеќе за фамилијарни луѓе и нашите агенции нудеа една феноменална вила таму, а Лаганас е место за журки и забави..и има нормален смештај..Отвори на интернет на кое место сакаш да одиш и ќе ти ги отвори сите вили и хотели, студија, соби од таму и можеш сам да си резервираш без проблем, од сите вили има броеви и мејлови. Лани им пишав на неколку и ми вратија одма....Битно островот е многу убав и има преубави плажи..Исто многу е убав и градот Занте, таму е и пристаништето....

http://www.zakynthos-villas.com/zante-villas-all.php

10. Kitty

Kitty Староседелец

Зачленет на:
    26 март 2012
    Мислења:
    2,673
    Допаѓања:
    6,921
    Дали бил некој на Кипар, во грчкиот дел, да ми каже како е. Ме интересира поточно.. Ayia Napa местото..

Сподели: