Барам песна/текст на песна

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Пред некое време на радио слушнав една македонска песна и никао да ја најдам, ја пееше женско и нешто имаше во текстот: солзи две, курви две.
Друго не ми текнува.
 

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Има една песна во американскине филмови така тажна ја пее некоја девојка коа има погреб или некоја тажна херојска сцена ама не ми текнува на ниту еден дел од текстот па ако некој знае за која песна зборам да ми каже.
 

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Има една песна во американскине филмови така тажна ја пее некоја девојка коа има погреб или некоја тажна херојска сцена ама не ми текнува на ниту еден дел од текстот па ако некој знае за која песна зборам да ми каже.
Тоа ти е американската химна е сеа ти барај натака варијации од твоја омилена пеачка:)
 

наташа

Староседелец
3 март 2012
139
115
653
Krusevo
АЈДЕ ВАКА БАРАМ ЕДНА ПЕСНА СНОШТИ НА САВАЈВЕР МАРТИНА ЈА ПЕЕШЕ МИСЛАМ ДЕКА НЕШТО ВО ПЕСНАВА СЕ СПОМНУВАШЕ EVERY MOMENTS ,,, БАЛАДА Е ДОКОЛКУ ЗНАЕ НЕКОЈ НЕКА КАЖУВААААААААА
 

наташа

Староседелец
3 март 2012
139
115
653
Krusevo
АЈДЕ ВАКА БАРАМ ЕДНА ПЕСНА СНОШТИ НА САВАЈВЕР МАРТИНА ЈА ПЕЕШЕ МИСЛАМ ДЕКА НЕШТО ВО ПЕСНАВА СЕ СПОМНУВАШЕ EVERY MOMENTS ,,, БАЛАДА Е ДОКОЛКУ ЗНАЕ НЕКОЈ НЕКА КАЖУВААААААААА
ЈА НАЈДОВ ГОТОВО СТАНУВАСЕ ЗБОР ЗА