1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Барам апликација (iOS, Android, WP 7/8)

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од Marick14, 18 јуни 2012.

 1. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,098
  Како не те мрзи транскрипт да правиш не знам. Алал да ти е, од тоа поболна работа амин.
   
 2. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  691
  Ми треа апликација за симнување мп3 песни, за андроид. Дај кажете некоја,симнав неколку, на ниту една од нив не си најдов песни :)
   

Сподели: