1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Апарати за слабеење

Дискусија во форумот 'Тело' започната од Radoznala1, 12 ноември 2017.

 1. Radoznala1

  Radoznala1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 ноември 2017
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  Здраво. Сакам да прашам дали некој знае дали има застапништво за апарати за слабеење во Македонија како на пример лпг , кавитација, липолиза ...или дали знае од каде ги набавуваат апаратите за салони низ Македонија ?
   
  Последна промена: 12 ноември 2017
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Полноправен Член

  Најактивен член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  Сигурно е дека има, но прашај во било кој салон за убавина..ете на пр.прашај во "силуете".
   
 3. Radoznala1

  Radoznala1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 ноември 2017
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  Јас би прашала но никој не би кажал зошто автоматски сум конкуренција ...дали би знаеле точно име на застапниште ?
   
 4. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Полноправен Член

  Најактивен член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  Незнам навистина, но знам дека лесно би нашла ако ми треба...Отвори на огласи, на пр.на Пазар 3..има многу огласи со прадажба на козметички апарати за тело..ете почни од таму, јавувај се, прашувај и ќе "исчепкаш"информации.
  Логиката дека ке им бидеш конкуренција ако ти кажат име на фирма, не ти ја гледам, но није битно.
   
 5. Radoznala1

  Radoznala1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 ноември 2017
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  21
  Пол:
  Женски
  Ќе се обидам ,ќе ископам нешто битно е да има опции ...а дали мислите дека добро се заработува од салон со неколку машини за слабеење квалитетни за почеток ?
   
 6. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Полноправен Член

  Најактивен член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  62
  Пол:
  Женски
  Е тоа зависи од многу фактори, така да не можам да бидам компетентна за да ти дадам одговор?
   
  На Radoznala1 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: