Анимирани филмови

~ Скарлетка ~

Активен Член
25 октомври 2012
348
204
43
35
Скопје
- Madawhoare? No, not whoare... Ascar :D - Madagascar
- It's so fluffy I'm gonna die!!! - Despicable Me
- If I die, find me a wife and tell her I love her! - Ice Age
тие ми се топ 3 а имам гледано баеги и интересни ми се скоро сите
А цртани:
- Beauty And The Beast ми е омилен EVER а си ги сакам сите постари што ги гледав на времето кога бев малечко... овие новите ги неќам
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

Largo

Полноправен Член
15 јануари 2013
90
97
18
Puss-in-Boots_wallpaper-w3.jpg

Ахахахаххаха абе најак на сите времиња ми е овај...како него нема и нема ни да има.
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Го препорачувам Hotel Transylvania, одличен е. Вака не сум се смеел од Despicable me.
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Тој со Адам Сандлер нели? Значи да го гледам.. Јас одамна го чекав ама некој ми кажа не бил нешто посебно.
Не верувај многу на другите, што се однесува до филмови, музика итн. Секогаш кога ми препорачаат нешто, го гледам со сомнеж, додека не докажам дека е подобро или полошо. Инаку да, Адам Сандлер е Дракула. Мене филмчето ми беше супер, малку семејно, малку повеќе смешно, со многу чудовишта. Сега зависи тој некој што ти кажал дека не бил ништо посебно дали ги разбрал шегите и смешните ситуации, или пак не е расположен за анимирани со чудовишта. Пробај, па процени.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Хоуп*

Amelia

Полноправен Член
10 април 2013
35
76
18
Brave, Ice Age, Zarafa(француски), Dumbo, The AristoCats, Rio, Gnomeo and Juliet, Puss in Boots, Megamind.
 

Mrav4e

Истакнат Член
11 јули 2013
11
13
103
Овј цртан е закон, т.е. анимиран филм... :)

Е овија су посебни за мене.... :) Сигурно постари генерацие ги знаев имало ги е на MTV... Доста дебилски су... XD
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Smiley_1996