1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Скорешна активност

Тек на активност на сите регистирани членови на Лајфстајл форум ЦрноБело.

 1. На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа мислењето на bliznaci во темата Колку сме чесни?.

  Денеска сите ја извртуваат вистината за да се извлечат на некој начин.Смислата им е дека лесно може да се пробијат,ама на крај се...

  23 јуни 2017 во 23:14
 2. bliznaci одговори на темата Колку сме чесни?.

  Денеска сите ја извртуваат вистината за да се извлечат на некој начин.Смислата им е дека лесно може да се пробијат,ама на крај се...

  23 јуни 2017 во 22:14
 3. bliznaci одговори на темата Фармерки.

  Не носам често фармерки.Повеќе носам хеланки-фармерки и хеланки.

  23 јуни 2017 во 18:59
 4. bliznaci одговори на темата Што сонувавте денес?.

  Таа идеше по мене и кажуваше нешто,после замина.Ја пак му реков дека немам сега пари да му позајмам. Иначе од Гостивар сум.

  23 јуни 2017 во 18:29
 5. Neverna Mala одговори на темата Што кога едниот партнер работи во друг град?.

  веројатно од твоја страна би било исто, ти би го чекала и година дена само не сум сигурна колку тој е спремен да го направи истото за...

  23 јуни 2017 во 17:09
 6. Tetovchanka^^ одговори на темата Што кога едниот партнер работи во друг град?.

  Можеби си во право , ете ние двајца немаме проблем со тоа , сепак се работи за 7 дневно отсуство што и не е така голем период . Не знам...

  23 јуни 2017 во 16:08
 7. На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа мислењето на Mnogo Bitno во темата Сакам да кажам/Сакам да прашам.

  [ATTACH] Клетвите на Македонските мајки ве стигнаа . Не се секирајте,најлошото уште не ви е дојдено.. Ќе плачете како мали деца,ќе...

  kletva.jpg 23 јуни 2017 во 11:16
 8. Mnogo Bitno прикачи датотека на темата Сакам да кажам/Сакам да прашам.

  [ATTACH] Клетвите на Македонските мајки ве стигнаа . Не се секирајте,најлошото уште не ви е дојдено.. Ќе плачете како мали деца,ќе...

  kletva.jpg 23 јуни 2017 во 10:39
 9. Mnogo Bitno одговори на темата Фудбалски трансфери и шпекулации.

  Роналдо во ПСЖ за трансвер над 150 милиони евра ?? :svirka

  23 јуни 2017 во 09:37
 10. На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа мислењето на ●Untouchable° во темата Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница).

  Молкот ме убива.. Пернивцата ми е утеха .. А веќе е крај.. Уште само 2 дена. . И.. вечно сама... Јас без тебе .. ти без мене .. се ќе...

  23 јуни 2017 во 00:39
 11. Ѕвездичка одговори на темата Сакам да ти кажам.... (љубовна исповедувачница).

  Смарагдни најубави, безобразни зелени. Да падне жена во искушение, како што паѓам јас. Еден поглед и скаменува, со поглед ме заведува....

  23 јуни 2017 во 00:38
 12. Outrider одговори на темата Сакам да кажам/Сакам да прашам.

  Моите постови се интересни, често едукативни па чак и комични, во секој случај си имаат вредност. Твоите се пресек на просечен двоножен...

  22 јуни 2017 во 22:14
 13. Outrider одговори на темата Сакам да кажам/Сакам да прашам.

  Ами има симптоми дека особа е подмукла, злобна и дека изневерува или прави гадни ствари, една од нив е членување во партија, може не...

  22 јуни 2017 во 22:09
 14. На Outrider му/ѝ се допаѓа мислењето на Ѕвездичка во темата Сакам да кажам/Сакам да прашам.

  Не сум запалила одамна, онака да осетам дека имам отров на јазик, зошто никогаш не ја тргам до крај. Стресен месец, страшен порок. Си...

  22 јуни 2017 во 22:06
 15. Pisces одговори на темата Впечатоци од членови.

  Изглеа делува нешто од полубитолското у мене:D(wasntme)

  22 јуни 2017 во 20:29
Вчитување...