The_Mayor
Реакции
6,532

Зачленет на

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

  • Ме изеде еј :)
    • Ми се допаѓа
    Реакции: The_Mayor
    The_Mayor
    The_Mayor
    Абе таман сакав да се претставам како фин и примерен дечко, ти овде сите перверзии ми ги напиша, тројки , двојки, маструбација, менструација дури и секој свој...ќе те штипнам, море еј.
    P
    parvati
    : ) нашла си не, ми смо
    The_Mayor
    The_Mayor
    овие 2 дена, никако не можам да те начекам.
    Мајорче охриѓанче како си ?
    Јас само да те поздравам и посакам убава вечер.:))))
    • Ми се допаѓа
    Реакции: The_Mayor
    The_Mayor
    The_Mayor
    Фино од твоја страна, фала на вниманието...добар сум слушам музиче- од тие оптимистичките песни http://www.youtube.com/watch?v=CCzdSgEtsFw :), разгледувам по форумите, тоа е тоа...ти како си?
    violetmoon
    violetmoon
    вчера цел ден бев оптимист со таквите песни ,дури и денес не можам да се опраам..инаку добро сум благодарам, малку на форумов да ѕирнам што има...:)))
    The_Mayor
    The_Mayor
    Само оптимистите и реалистите можат да завладеат со светот.... а за црнобелата банда, тоа ни е дел од секојдневието :D
    Мајорче мое најмилооооо :* Каснам малку ама немав компјутер до сега, така да оправдано ми е :D Нека ти е најсреќен роденденов, саде убаини и се што си сакаш ти да си имаш! Те гушкам нааааајсилно од Скопје до таму :)
    • Ми се допаѓа
    Реакции: The_Mayor
    The_Mayor
    The_Mayor
    те гушкам и јас од Љубаништа до Индија.
    Д`умриш! Јас мислев ме откри оти гледам Еротски фотографии во 4 сабајле!
    The_Mayor
    The_Mayor
    Јас не сум крив шо Иџо не го ограничил зачленувањето на форумот со лимит +18...шо сме јас и ти криви, шо сме еротски настроени.
    Electra
    Electra
    о.О
    Јас гледам женски тела ко инспирација за одржување форма во зимскиве денови, инаку сум примерно дете и си легнувам во 22:00.
    The_Mayor
    The_Mayor
    И јас како тебе гледам женски тела за оджување на духовниот мир во мене, и сум лошото дечиште Хуго и пред 3 на полноќ не си легнувам, и со сукало да ме тепаат.
    Од кај го најде овој аватар море курво? Почнав како пијан да се осеќам, дупла женска гледам.
    • Ми се допаѓа
    Реакции: The_Mayor
    The_Mayor
    The_Mayor
    Ам ко не знајш фотошоп шо е, ќе гледаш и тродупло...убо шо не ставив мадина фотошопирани, два пара да ти се гледаат.
    Среќен роденден Мајоре ...
    Од денес да се шеташ само со курот нагоре,
    кој ке мисли дека го лажеш,
    да му го покажеш !!! :))))

    не ме бива за честитање бе, што да правам :D :D
    да си жив и здрав још годинас сто ...
    The_Mayor
    The_Mayor
    Биди здрав и жив
    со курот прав, а не крив
    да имаш куќи на планина, на езеро, и на море стан
    да станиш и татко, ама да останиш истиот- форфан
    4FUN
    4FUN
    амин Мајоре :))
    melpomena
    melpomena
    Ауууу,мене па ми се допадна како му честиташе,а верувам и нему :))) ...пу не ви е срам,само гледате нагоре надоле.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…