Jackal
Реакции
2,641

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

  • Those words you said are forbidden!!!

    xD
    existence
    existence
    Пази сега, може да те банираат xD
    Jackal
    Jackal
    Нека пробаат... ако ми се деси нешто во рок од 24 часа ке се крени револуција. Целиот форум е миниран и ке го крениме во воздух ...:)
    melpomena
    melpomena
    Избришете го профилот на принцезата на Бобо и се ке биде во ред...после ке раснат цвекиња,тревата и во зима ке е зелена и ке си се сакаат сите до небото и назад
    Да си дошол на собиранка во недела оти маф ти е работа да знаеш, ваква комбинација, јас, ти и парвати не се пропушта :))
    • Ми се допаѓа
    Реакции: parvati
    Jackal
    Jackal
    лелеле ке видам кое време ке дојдам во Скопје во недела..А и да дојдам ништо од дружењето "иф ју ноу ват ај мин" због здраствено-крводарителски причини.. Паузаирам
    Trouble
    Trouble
    Пу јазк :( Епа добро де здравје, ти глеј да дојдеш па ќе се дружиме само со пивце мивце нешо ќе се најде :))
    Trouble
    Trouble
    Пу јазк :( Епа добро де здравје, ти глеј да дојдеш па ќе се дружиме само со пивце мивце нешо ќе се најде :))
    Како иде,како се снаоѓаш во СКопје?
    G
    Ghtalpo
    А да и ти ја направи големата грешка што не смееше да ја направиш а тоа е да си отидеш предвреме,секогаш се седи бар два саата после тоа
    Jackal
    Jackal
    да се вратип дома пијан е д ултимејт тест. То значи дека патот до дома ти е потсвесно запишан и никогаш нема да го заброајш ...:)
    Jackal
    Jackal
    да да ама мораше да се вратам нешто цимеро ме бараше тогаш ..
    Како го нарече докторот?
    Jackal
    Jackal
    vo Goce i vo Kuzman ne primale od prva godina zato moram da odam tamu ..
    existence
    existence
    Абе примаат ама ако имаш врски. Имав јас колеги во прва што седеа таму, ама за луѓе од кај нас е полесно, ќе однесеш некое кило ракија и ракијата железни порти отвора. Ај ќе се дружиме пак, ќе пиеме по некое пивце у бифе.:) Поздрав.
    Jackal
    Jackal
    Ги немаше оваа година и во електронската пријава од министерството шо треба да се испрати како апликација. се јавив во двата студентски и исто ми рекоја дека оваа година не примаат од прваи дека се е пополнето. Нема врска ако е Стив далеку ке се снаоѓам а пиво не одбивам. ке се договориме понатаму ..:)
    Како не ги чувам тие книгите од средно мајке им:) Имав други книги во кои убаво беа објаснети сите тие пропаганди што ги ширеле сите како Александров, Ванчо Михајлов и сл.
    Jackal
    Jackal
    не е битно имам читано и јас нешто документи за нивните пропаганди ...и шо напишав во темата дека им се идоли таквите луѓе на нашите политичари, ако имаш твитер следи го илиуја димовски и види шо имаше напишано вчера ..
    existence
    existence
    Нашите политичари се луѓе кои растеле во време кога за македонската историја не се зборувало ништо повеќе од турско ропство и втора светска војна. За време на југославија многу работи не се спомнувале воопшто. Многумина од тие политичари ги имаат замешано идеалите на ВМРО и ВМРО - Михајловистичката која е сосема спротивна но намерно со исто име за да се замешаат целите.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…