1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Коментари на Мислење на Профил од Gemini

 1. Kisserboy
  Kisserboy
  Хахахах баш ми е мило :D
  Јас си иам професионаленo масажерче сеа хахахах <3333333
  15 ноември 2016
 2. Gemini
  Gemini
  Aма многу слатко е <333333
  16 ноември 2016
 3. Kisserboy
  Kisserboy
  Кажи најслатко е хахаа инаку се вика Хуго :D <3
  16 ноември 2016
 4. Gemini
  Gemini
  Какво маче такво име :) :*
  16 ноември 2016
 5. Kisserboy
  Kisserboy
  Душе тоа хахаахха :*
  17 ноември 2016
 6. Gemini
  Gemini
  Да видев порано за натпреварот и јас ќе се приклучев ама нема врска...одма ме купи со мачето мислам дека истото е од инста што го гледам..нормално гласав за него т.е за тебе :)
  27 декември 2016
 7. Kisserboy
  Kisserboy
  Да да тоа е хахахахах нз дали виде видео ама вчера стана фудбалер и е подобар од пола репрезентација хахахахах ;D
  28 декември 2016
 8. Gemini
  Gemini
  Хахахха е сега ми е криво што не го видов баш сега проверив ама го нема :)
  29 декември 2016
 9. Kisserboy
  Kisserboy
  Штета :D
  30 декември 2016