Сакам да кажам/Сакам да прашам

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
Dali ste imale potreba da odite na psiholog ednostavno da si gi kazete makite problemite da razgovarate.
Мислам дека секој нормален човек имал и има таква потреба. И не е ништо надвор од светов, ниту срамно, ниту пак си на чекор до лудило ако имаш потреба од такво нешто.


п.с. Влегов на темава за да си пишам Здраво бре луѓе, како сте, што праите, дали сте побудни од претходниот пат, ама сфатив дека сè поуспани сме сите :)
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
138
1,053
Поради тоа што сакам да пробам кинеска храна, каде има низ Скопје кинески ресторани?
 

Marceloo

Староседелец
17 февруари 2019
2
0
611
25
Kako vie bi postapile mu pisuvam na drugar pr za iskacanje i na seen me ostava nekolku pati do sega se dodeka ne mu pisam use ednas ne vraaka so se druzine ne sme skarani niso
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
138
1,053
Ја ќе престанам да му пишувам. Можеби се дружел со тебе додека не најде ново друштво и те заборавил на некој начин.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape and Ananas

Ananas

Истакнат Член
14 јануари 2019
75
33
328
31
Kako vie bi postapile mu pisuvam na drugar pr za iskacanje i na seen me ostava nekolku pati do sega se dodeka ne mu pisam use ednas ne vraaka so se druzine ne sme skarani niso
Имаш среќа, јас добивам две три пораки месечно, бараат пари на заем. Нормално не давам ни денар јер, еднаш не се појавиле со порака за на пијачка.
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Во последно време "никнаа" доста музички емисии, па ете си се замислив зашто нема некој да се пријави со некоја ваква песничка... :unsure
:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marceloo