Собиранки.... (договарање - тука)

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
Ако сите тука сме анонимуси? Како пак со собиранката?Тогаш ќе се знае кој е кој и нема веќе ефект никнејмот на форумот!:ladno
Интересна собиранка би била во затворен простор по можност во некој кафич со пригушено светло, а сите со маски на лицето и со беџ на ревер со својот никнејм од форумот! Јас би дошол со црна маска на лице и околу врат со долга врвца обесена патика ! (bandit)
Што бројче ќе ти биде таа обесената???:rofl:rofl:rofl
 

Patika

Староседелец
21 февруари 2018
41
19
608
images


:trca
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: pozdrav eden topol

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Па да кажевте порано дека толку ви е битна анонимноста ќе се соберевме за 1 ви Април.
Дај не заебавајте ко да е ова првиот форум на кој (пробува да) се организира собиранка.
Па едни исти души сме од неколкуте форуми што постојат. Тука ќе глумите анонимни додека на другите ќе сте најдобри другарчиња кои секое второ утро утринско кафе пиете заедно?

Или ќе дојдете или нема, од просто правите сложено.
Мене искрено оваа ваша анонимност ми делува ко "ве чеша, а не знаете кај да се почешате".
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
30
Некои глумат дека несакаат или несакаат дека немаат самодоверба па да не им се смееме
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
Некои глумат дека несакаат или несакаат дека немаат самодоверба па да не им се смееме
Инчуле душо, па не се сите убави и паметни ко тебе, се страмуеме, што да праиме, тоа е....но што си запнала па ти за собиранка, нели гледаш дека они нејќат тука да не дружат а камоли па у јавност

:svirka
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec and Patika

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
Па да кажевте порано дека толку ви е битна анонимноста ќе се соберевме за 1 ви Април.
Дај не заебавајте ко да е ова првиот форум на кој (пробува да) се организира собиранка.
Па едни исти души сме од неколкуте форуми што постојат. Тука ќе глумите анонимни додека на другите ќе сте најдобри другарчиња кои секое второ утро утринско кафе пиете заедно?

Или ќе дојдете или нема, од просто правите сложено.
Мене искрено оваа ваша анонимност ми делува ко "ве чеша, а не знаете кај да се почешате".
Ита Ита..па уште и ние тројца овде редовни посетители ако ви дојдеме на собиранката(незнам само со кого планираш да се собереш), е тек тогаш завртете го клучот на форумов.:) не гледам што е занимливо кога некој лик го познаваш приватно, со некој што можеш да си правиш моабет и да си пиеш кафица, па после немаш тема за на форум за дискусија:kafe

Ако тебе не ти е битна анонимноста, дај стави една слика да те видиме дали ке не бендисаш, исто може и останатите да турат по една фотка....пааа..хммм..ако ми фане некој окце, барем да вреди што ќе се дотерувам и тако даље;)(inlove)
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Ита Ита..па уште и ние тројца овде редовни посетители ако ви дојдеме на собиранката(незнам само со кого планираш да се собереш), е тек тогаш завртете го клучот на форумов.:) не гледам што е занимливо кога некој лик го познаваш приватно, со некој што можеш да си правиш моабет и да си пиеш кафица, па после немаш тема за на форум за дискусија:kafe

Ако тебе не ти е битна анонимноста, дај стави една слика да те видиме дали ке не бендисаш, исто може и останатите да турат по една фотка....пааа..хммм..ако ми фане некој окце, барем да вреди што ќе се дотерувам и тако даље;)(inlove)
Има луѓе не се секирај :) ти само изрази желба да дојдеш и ќе видиш како и другите ќе дојдат по тебе, ги привлекуваш со твојата харизма. ;)
Слики не давам, не сум фотогенична... :/
 

Хептаграм XI

Староседелец
26 мај 2013
1,881
944
1,133
World
heptagramxi.wordpress.com
Бесцелно е тука ако некој каже дека ќе дојде или не на едно дружење...
Многумина што кажале во минатото дека ќе дојдат, не успеале и не присуствувале, оние кои молчеле, се појавиле... :)
 

Patika

Староседелец
21 февруари 2018
41
19
608
И што се добива со тие собиранки освен што ќе се знае кој е кој? :D