Сакам да кажам/Сакам да прашам

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Сакаш да кажеш дека одма после 4 месеци почна да се осеќа демократија!
Дури и на тие 44милиони ќе им излезете во сусрет,браво треба да ви се каже,како ветивте,така и работите,прехумани!
Тргнувајки од тебе лично,колку си ти хуман,се е јасно!
Силна држава,друго нема што да се каже!
хахаха,не тропај глупости како секогаш бе клапчо!

А шо си ти подобар од рандом арап од Алепо? Да не си поцивилизиран или култура нешто?
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
А шо си ти подобар од рандом арап од Алепо? Да не си поцивилизиран или култура нешто?
А што има тоа врска со мене лично,јас не сум мигрант!...за тебе не сум сигурен!
За култура нема што да се збори!
Сарказам и недолично понашање ти се вродена маана,за друго нема што да се дискутира!
А и не ми е чудно во денешно време таквото некултурно понашање од твоја страна,да подразмислам можеби и ќе те сфатам..вероватно сеуште ти нема доделено ресурс,те држат ко заложник зад врата,и затоа вечно изразуваш незадоволство!
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Минатата вечер бев во еден кафич. Не знам кој друг беше зошто се наоѓав во магла од чад од цигари.
Денес како да сум земала нешто... очите ме печат и ми солзат.
Тешко вака со цигарите. Дома да си седиме ?
Не ќе одиме и ќе се чадиме и жалиме :pusi:zelen(star)
 

Dorina

Активен Член
20 октомври 2017
93
71
28
50
Od sega ima povozrasni i od mene na forumov :)
 

Прикачувања

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    58.2 KB · Прегледи: 15
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,366
3,059
1,133
Ne sakam lugje koi ne se smeat, namrcheni od utro do vecer, koi na sekoe selfi se kako da si im utepal majka ili tatko, koi nemaat ideja vo zivotot i non stop se na shtrek deka ke im nastetis, koi se vo film deka se site protiv niv i manipuliraat samo so konkretni lichnosti koi se voodushevuvaat od niv.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec and corki

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
ИНТЕРЕСНО ЧУВСТВО ДА СЕ КАЧИШ ПОВТОРНО НА ПОТОНАТ БРОД..ХАХХАХАХАА...ЧЕСТИТКИ И ПОЗДРАВИ ТОПЛИ ДО НАЈУПОРНИТЕ НА ФОРУМОВ СО НАЈМНОГУ МИСЛЕЊА ВО "СПЕЦИЈАЛЕН ПОЗДРАВ ДО"

Инкогнито, смените тема, досадни сте за читање со тие ваши поздрави;)