Сакам да кажам/Сакам да прашам

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Турците спукотија по Американците во Сирија и одма како порачано Американците го пуштија во погон “Харп” еден погон од кој е инсталиран во Кипар, и им истурија еден потоп на Турците во Истанбул. Тоа е кога терористите ја претворија самата природа во оружје со кое му се осветуваат на непријателите, а пак денес, цел свет им је непријател, оти каде одат, лајња серат.
59a57ddf7af5071c64ae59e4.jpg dwedwdwe.jpg
 
Последна промена од модератор:

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Today, September 8th, a date that will live in infamy...
not-a-single-fuck-was-given-that-day-water.jpg

not-a-single-fuck-was-given_o_159628.jpg
 

Beauty&Beast

Староседелец
11 септември 2015
739
808
1,103
Денес точно 2 години од моето членство на ЦБ, колку брзо поминува времево :D
Како и да е, мило ми е што сум дел од форумов и што запознав навистина прекрасни луѓе од овде.
 

malecka

Староседелец
3 април 2013
66
40
1,028
Бреееееј колку брзо поминуваат годините. Далечната 1996 година, песнава беше хит на радиава, а јас тоа време 10 годишна и не разбирав англиски .

Денес после току години случајно некој ја споделил песнава на фејсбук и одма ми текна на музиката , а кога отворив да го видам текстот останав без коментар.


Come on, please help me, Doctor Dick
I need your love, I feel so sick
I need a kick and you're so big
Oh, doctor, please, deep, deep, deeper


А се чудам оти сум перверзна уште од мала па и на стари години откачувам со провоцирање.

Останува да го научам текстот и да си ја пеам песната ко во старите добри времиња.
 

Ane1392

Нов член
29 ноември 2016
5
1
1
26
Вчера ми беше ден на овулација, имав секс со завршување внатре. Има ли шанси да сум бремена? Ноќеска ми се повраќаше, и сабајлево пак ми се повраќа, дали е можеби сугестија....?
Ви благодарам
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Штета што јас морам да се скарам со некој за да ти текне да пишеш нешто. Инаку те нема никаде, како слана кога ќе падне по пругите си.
Ретко, ама го пратиш секој мој чекор, алал да ти е (bravo)(star).