Сакам да кажам/Сакам да прашам

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,335
1,964
1,133
Одамна се разочарав од форумов...
И ајде по којзнаеколку време ѕирнав, некој ми цитирал мислење и ајде да му вратам со два три поста...
И види ти и двете мислења ми се избришани...
Зашто во тема Долна облека демек треба само слики да се постираат, никако текстуален пост...оф топик си автоматски....
оф мори мајко....кој очај...која беда....
И...? тоа е форум? Молчешкум постираш слика и тоа е тоа...?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Одамна се разочарав од форумов...
И ајде по којзнаеколку време ѕирнав, некој ми цитирал мислење и ајде да му вратам со два три поста...
И види ти и двете мислења ми се избришани...
Зашто во тема Долна облека демек треба само слики да се постираат, никако текстуален пост...оф топик си автоматски....
оф мори мајко....кој очај...која беда....
И...? тоа е форум? Молчешкум постираш слика и тоа е тоа...?
Јас ти ги избришав мислењата, не поради тоа што беа твоите офтопик туку поради одговорите на послушниот. Што да ти кажам, колатерална штета беше. Не знам каде друго ти избришале за офтопик ама ако не е нешто ептен вон тема обично не бришиме.
 

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,335
1,964
1,133
Јас ти ги избришав мислењата, не поради тоа што беа твоите офтопик туку поради одговорите на послушниот. Што да ти кажам, колатерална штета беше. Не знам каде друго ти избришале за офтопик ама ако не е нешто ептен вон тема обично не бришиме.
Ахааа...значи ти беше...
Ок...штом си ти простено ти е :) инаку ќе мрчев уште повеќе...
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Мислам дека некоја по сериозна собиранка на неутрален терен ќе придонесе колку толку да бидеме поактивни тука,ако има желба за таква ..
@Beauty&Beast @Saladin @Ita @Baknuvalka @LittleButterfly @Makedonec @existence @incule @bliznaci @ipopovski @Altaïr @●Untouchable° @ВинаНевина (ако не се крие евентуално) @Selene @Iris* и сите други кој сметаат дека можат да одвојат саат-два ..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Beauty&Beast and Prashina

Beauty&Beast

Староседелец
11 септември 2015
739
808
1,103
Мислам дека некоја по сериозна собиранка на неутрален терен ќе придонесе колку толку да бидеме поактивни тука,ако има желба за таква ..
@Beauty&Beast @Saladin @Ita @Baknuvalka @LittleButterfly @Makedonec @existence @incule @bliznaci @ipopovski @Altaïr @●Untouchable° @ВинаНевина (ако не се крие евентуално) @Selene @Iris* и сите други кој сметаат дека можат да одвојат саат-два ..
Од септември можеме да се собереме :)
btw не функционираат таговите, барем мене не ми стигна известување.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno and Prashina