Изневерување

Igor123

Нов член
17 август 2017
4
0
1
24
Здраво,имам 16 години живеам со моите родители.Една вечер мајка ми замина на пат во Германија додека татко ми истата вечер ја донесе неговата швалерка кај нас дома и ме замоли да не и кажувам на мајка ми.Ме заклучи мене во мојата соба а тие двајца се упатија кон спалната соба.Наеднаш швалерката почна да се смешка и да стенка,креветот крцкаше како никогаш до сега.Ми идеше да ги убијам и двајцата.Што да правам,помогнете?
 

Prashina

Староседелец
28 јуни 2013
1,366
3,059
1,133
Tatko ti e moron.Ne treba da gi ubies samo treba majka ti da kazes sto ti se sluchilo.
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
138
1,053
Извести ја мајка ти преку Вибер или Фејзбук.Не чекај да се врати,подобро сега кажи.
А и подобро гледај да не те слушне татко ти.Некој момент начекај кога не е тука.
 

Igor123

Нов член
17 август 2017
4
0
1
24
Жената е многу злобна,таква е лигла целата,само сака шопинг и ручеци и татко ми целото внимание и го посветува нејзе.
 

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
214
136
1,053
Жената е многу злобна,таква е лигла целата,само сака шопинг и ручеци и татко ми целото внимание и го посветува нејзе.
Веднаш кажи и на мајка ти . Сепак има право да знае што се случило , па плус сеуште си малолетен . Татко ти требало да си ја однесе швалерката во хотел ако толку сакал да .. знаете што мислам . Татко ти треба да се засрами од себе си пред се бидејќи има швалерка а потоа и што дозволил неговиот малолетен син да го доживее ова !
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
138
1,053
Оди кај тетка ти/вујна/вујко,речи му на татко ти дека сакаш да ги видиш,а и на ден-два дека ќе поседиш кај нив.И преку нивните телефони јави се на мајка ти.
 

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
214
136
1,053
Мислам дека дечково трола :^) ако му е одземен телефонот , од каде пишува :^) ? Не може родениот татко да го држи во соба под клуч 24/7 па мора да врши нужда детево нели :^) . Некако муабетов ми нема смисла ...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Stojne