Што му недостасува на форумов?

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Ами тие изрази се користат одамна, што е до мене јас сите етникуми и националности обожавам да ги нарекувам со погрдни имиња
Jew is a Negro :cool:
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Epa ne jas ne sum vo pravo , samo jas i uste nekoj taka gi vikame i tao navreda bilo , jas prv pat slusam, pa filmon cigani lete ka nebu ? Ne e romi ...
Toa e navreda , cigane sviraj mi , ciganka me ostavila , ciganin je al najlepsi :) ? Jas ne gi razbiram stvarno ;)
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Ништо не му недостасува, има вишок:zelen
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Недостигаат стриптизети. Црвенокоси и тоа ебаго.
***
Им фалела реалност. Их ебаго. Ако сакате реалност однесувајте се реално ебаго мајката.
Избори за администрација. Демек администрацијата прави/спроведува дискусија на форум. Администрацијата е тука за техничка поддршка и формалности околу форумот и темите. Надгледување и санкции кон прекршителите на правилата. И се разбира да учествуваат во дискусија.

Слобода на говор. Ако на форумов не можете да пишувате шо сакате не знам каде би пишувале.
Пис бичес. Ам аут ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ScorpioNka and Makedonec

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
Аах, тешко на умот што го носиш...зарем форумов од еден член ти зависи??
Најголемата грешка беше кога поставивте лоши модератори и админи кои ги бркаа членовите со нивните некултурни изјави и банирања од ќеиф.
Овој форум треба да се стане од мртвите а за да се оживее му требаат ..знаеш и ти убаво што му треба..но и тебе гледам дека не те заболе многу за него...ајд чао(wave)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler and Prashina