Предлози и прашања поврзани со функционалноста на форумот

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,409
1,133
www.crnobelo.com
На @ipopovski тоа му го предложив пред пола година. Некои ги сменивме другите останаа на новата администрација.
Ајј ќе чекаме одговор и од него.
Нели ги сменивме сите?
Пиши ми приватна порака.
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Така не е интересно :) Замисли колку мислења би биле збришани. Немај гајле де, после третиот ден ретко кој се навраќа на стари мислења.
Ја како internet explorer туку не мислев да има опција да се бришат туку само да се изменуваат т.е едитираат.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Ја како internet explorer туку не мислев да има опција да се бришат туку само да се изменуваат т.е едитираат.
Па така де, си менуваш скроз мислење и го бришеш претходното. Пример пред три години си мислела дека чај од јаболко и цимет е најубава ствар на светот и јас сум се сконтрал и сум ти пишал „Нема врска, чај од хибискус е најубав“. Сега си се предомислила и мислиш оти чај од хибискус е најубав и едитираш и муабетот изгледа вака:
-Чај од хибискус е најубав.
-Нема врска, чај од хибискус е најубав.

:)
Плус опцијата дека може да ставиш три точки наместо цел пост и исто како да си избришала мислење.
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
:rofl абе Бобо ме изнамеа мада у право си не размислив за тоа можда пошто сакав само печатните грешки да си ги поправам а доста ги имам но во секој случај ќе се злоупотреби и некој при здрав ум ќе испадне будала :rofl
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Стварно колку чудно.
Толкава екипа а не успеа да го живне форумов.
Линчувањата на форумски ликови сфатете го како предлог дека редно е да го прекинете. Бановите се подобра опција.
Тимот што победува не се менува.
Ама некој одлучи да го замени и ете веќе втора замена и пак не оди.