Паметни кондоми

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Исполнувам желба на @Makedonec да отворам некоја тема за секс, со надеж дека ќе се активирале мрзеливите членови а ќе се намамеле нови членови;) па еве најново во сексуалната револуција..ПАМЕТНИ КОНДОМИ..ваууууу:franticмажиииииии...би ставиле ли вакво нешто на својот пенис..:rolleyes: дали да се смеам или ..:rofl:place
пс
@Makedonec ќе ти наплаќам за секоја отворена тема

 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Исполнувам желба на @Makedonec да отворам некоја тема за секс, со надеж дека ќе се активирале мрзеливите членови а ќе се намамеле нови членови;) па еве најново во сексуалната револуција..ПАМЕТНИ КОНДОМИ..ваууууу:franticмажиииииии...би ставиле ли вакво нешто на својот пенис..:rolleyes: дали да се смеам или ..:rofl:place
пс
@Makedonec ќе ти наплаќам за секоја отворена тема

Добро зошто се брукаш??
Тема реков, не без везе занимливост од која неможе да се развие паметна дискусија.
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
@Makedonec ти се избрука душичко, баш како машко..ај да беше женско чељаде па да сфатам дека нема што да ја интересира толку...
Премногу е интересна темава, може многу работи да се дискутираат, дали ќе се прифати ова иновација, нарочито дали вие како машки би сакале ваков кондом идр..не е битно..треба да платиш како и да е ;)

Ај ке правиме моабет за какви корици сакаме на книгите, дебели или тенки, шарени или во пепито:zelen
Сега ме наљути ептем:mad:
 

incule

Староседелец
5 јануари 2015
740
128
1,053
30
Вакви треба за машките,добра направа
 

Falanga

Истакнат Член
10 април 2016
350
293
173
42
За мене ќе треба да направат ваков кондом special edition, king size со меморирање на вредности off the charts!
:cool:

Значи снема работи што би требало да се шеруваат на социјалниве мрежи па и ваква работа?
Хех, се сеќавам на еден блог, вели: и гомно да е, на него да пишува for sale, американците и јапонците ќе го купат.
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
За мене ќе треба да направат ваков кондом special edition, king size со меморирање на вредности off the charts!
:cool:

Значи снема работи што би требало да се шеруваат на социјалниве мрежи па и ваква работа?
Хех, се сеќавам на еден блог, вели: и гомно да е, на него да пишува for sale, американците и јапонците ќе го купат.
Хммммм, во мисла не стави сега сите со тој кинг сајз:rolleyes:|-(
Ај биди добар и кажи за колкава мера станува збор(think)

:svirka
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina