Чет муабети (ти реков-ми рече)

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,795
1,153
28
Битола
@CapricornBaby не се замарај те молам за ни еден чоек како на форумот така и во реалниот свет пошто секогаш се озборувани тие што се кул личности и другите кои немаат свои, во случајот знајш кој се мешаат во туѓите животи така да зато не се замрам за некои мизерии шо си немаат свои животи. :D
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
@CapricornBaby не се замарај те молам за ни еден чоек како на форумот така и во реалниот свет пошто секогаш се озборувани тие што се кул личности и другите кои немаат свои, во случајот знајш кој се мешаат во туѓите животи така да зато не се замрам за некои мизерии шо си немаат свои животи. :D

(hug):*
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kisserboy

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
"Мизерии што си немаат животи" рече човекот кој цел ден го поминува во праќање бакнежи на форум и бркање женски на нет. Лајк му стави девојката која ни 1 година не е тука, и се фатила со неписмени и нашла да кажува кој каков е.
 

Headache

Полноправен Член
14 јуни 2016
50
72
18
35
"Мизерии што си немаат животи" рече човекот кој цел ден го поминува во праќање бакнежи на форум и бркање женски на нет. Лајк му стави девојката која ни 1 година не е тука, и се фатила со неписмени и нашла да кажува кој каков е.
Не е лага тоа за животот. А ниту дека те боли што не си еден од тие што успеваат со еден лајк да освојат некого. Ќе помине... :)

Sent from my C2000 using Tapatalk
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Јас сум 4 години на форумов, знам кој каков е, и можам да кажам. :)
Ти од неколку месеци не можеш да видиш кој каков е, а си мислиш знаеш, затоа правиш грешки.
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Јас не се каам за моите одлуки, а дека си тука 4 години и нема некое големо значење за мене, ниту па за некој друг.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Headache