Чет муабети (ти реков-ми рече)

Headache

Полноправен Член
14 јуни 2016
50
72
18
35
Па смешно ми делува кога гледам со кој си излегла, смешно е како тоа си вложувала труд за да излегуваш со некој кој не знае да се потпише. Ти било убаво можеби тоа што додека ти зборувал ти си дешифрирала во себе што сака да каже. :zelen
Тоа не да е смешно, цел ден да се смее човек на тоа. Па дури нормални работи биле тие, абе ајде. Нема јас да излезам со намера, ама ти дека со намера си излегла па затоа те прашав како е, дали знаеш што правевте муабет или чувството е ко да излегуваш со кинез. :)

Кутриот ти, до кое дереџе си дошол. Да се интересираш кој со кого излегувал и кој со кого приватни пораки пишувал. Дали некој се потпишал коректно или пак ставил Украинско ,,i" како твоето не го менува фактот дека изборот на некој не си ти туку тоа е некој друг. Ништо ниту видовме ниту научивме од овие твои квази постови, само стереотипи и осуда, не ми е јасно што воопшто правиш во животот на овие луѓе тука, како можеш да бидеш толку подло и злобно детенце кое што се изјаснува тука на форум како да плака само затоа што не го играат надвор. Излези од животот на овие луѓе тука,
оди,
сега! :)
 

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Ајде чекам, ако се сметаш за доволно добар за да ме анализираш иако не ме познаваш доволно добро.
Не,ке оставам некој што вистинскиот те познава.
Многу учиш и одиш по свадби само тоа го знам ;)