Сакам да кажам/Сакам да прашам

Beauty&Beast

Староседелец
11 септември 2015
739
808
1,103
Франција ти победи? Јас па мислев со цело срце за Исланд навиваш, исто ко incognito. :)
Ноуп :)
Јас за Шпанија навивав, главни фаворити ми беа, али бидејќи веќе испаднаа, веќе ми е сеедно кој и да биде европски шампион.

А вечерва, помеѓу Франција - Исланд, Франција ми се фаворити, и уште одсега ќе си земам за слобода да им ја честитам победата, на сам старт на второ полувреме.
Сепак 4:0 е резултатот, така да честито победа за Франција :D
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Ноуп :)
Јас за Шпанија навивав, главни фаворити ми беа, али бидејќи веќе испаднаа, веќе ми е сеедно кој и да биде европски шампион.

А вечерва, помеѓу Франција - Исланд, Франција ми се фаворити, и уште одсега ќе си земам за слобода да им ја честитам победата, на сам старт на второ полувреме.
Сепак 4:0 е резултатот, така да честито победа за Франција :D
Секој што го знам за Шпанија навива, добро не секој ама повеќето, не знам што гледате во нив. :)
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
138
1,053
СДП-како може да го избришам профилот од овој форум,зашто не ми одговарате на лични пораки и на одредени теми постојано има навреди?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Headache

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
СДП-како може да го избришам профилот од овој форум,зашто не ми одговарате на лични пораки и на одредени теми постојано има навреди?
Не чекај одговор бадијала...на овој форум нема администратори, модератори, нема ништоооооо..има само една ароганција и игнорирање од дотичните поставени овде ко за украс.
Профилот неможеш да го избришеш никако а совет мој ти е да враќаш на секој со иста мера.:)
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Не чекај одговор бадијала...на овој форум нема администратори, модератори, нема ништоооооо..има само една ароганција и игнорирање од дотичните поставени овде ко за украс.
Профилот неможеш да го избришеш никако а совет мој ти е да враќаш на секој со иста мера.:)
Те има тебе да одговориш секаде и за секого ;)

СДП-како може да го избришам профилот од овој форум,зашто не ми одговарате на лични пораки и на одредени теми постојано има навреди?
Не бришиме профили на форумов. Едноставно не се логирај ако не сакаш да не посетуваш. Ако си одиш поради некоја навреда, пријави го мислењето и кажи што те навредило па ќе превземеме соодветна акција.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Beauty&Beast and Stojne