Кафе-бар ЦрноБело

Змејче

Незапирлива
14 јули 2013
1,193
2,423
1,123
Макаронс деее, пола саат го мислев и пак го згрешив како се викаше :D
Што има ново општо или што има ново во филмскиот свет? :p

Се' по старо, уште малку и дипломска (аррргг.) :p
инаку ново во филмскиот свет има многу нови филма кои би дала позитивни и негативни критики. Па сега ќе видиме :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Давор

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Се' по старо, уште малку и дипломска (аррргг.) :p
инаку ново во филмскиот свет има многу нови филма кои би дала позитивни и негативни критики. Па сега ќе видиме :)
Леле ама си злобна, јас неа лајкови и редам, она ни еден лајк мене :( Ти шо мислиш тука ја пишам дека мн интересна ли си? :D

Сеа озбилно, баш ми е мило, па ај кога ќе биде дипломската ќе частиш тука некое блакце.
А за филмови, знаеш чекам јас нешто да пишиш. Сеа демек многу зафатена ми се праиш па немаш време 10 минути да се пуштиш |-(
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Змејче

Змејче

Незапирлива
14 јули 2013
1,193
2,423
1,123
Леле ама си злобна, јас неа лајкови и редам, она ни еден лајк мене :( Ти шо мислиш тука ја пишам дека мн интересна ли си? :D

Сеа озбилно, баш ми е мило, па ај кога ќе биде дипломската ќе частиш тука некое блакце.
А за филмови, знаеш чекам јас нешто да пишиш. Сеа демек многу зафатена ми се праиш па немаш време 10 минути да се пуштиш |-(

Хаха ме изнасмеа :D
обавезно частам, само да дојде денот ;)

инаку како викаат: "да дојдеш на мои години па да видиш како е" ама ја нема да ти го речам тоа, сепак сите сме свесни од многу обврски и од кои не можеме да одвоиме и нешто за свое време...да, тоа е точно, но еве времињата се менуваат, обврските си доаѓаат, сепак МОЖАМ бар 10 минути да одвојам овде :p и тако даље...

ајде по едно кафе од сабајле за тебе @Давор и за @alf @violetmoon ;)
f68967b736b10fc0cce204ec8139909b.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: violetmoon and Давор

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
@violetmoon еве може и да бираш какво сакаш :)
+ гратис милка имаш
@Змејче @Tantara
coffee_2617807b.jpg


clipboard012.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Tantara and violetmoon