Сакам да кажам/Сакам да прашам

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Само што сакав да го шернам...
Мамичето у п***а на таквите „стручњаци“ што го однеле живо и здраво детето у гроб. Многу многу ме фаќа слабост на вакви нечовечни моменти и кудам и пљукам по секој оној кој ги оправдува овие тивки убијци.

Еве еден (дежурен) :

Стојат неотпакувани затоа што нема обучен кадар да работи на нив макар што чисто се сомневам во вистинитоста на текстот во дел дека на поликлиника Јане сандански немале исправен апарат за мерење на притисок веројатност е еднаква на 0 , па до моментот не работло осветлувањето на клинка пази да не не . За стручноста на докторите нема што многу да говорам само ќе кажам доѓа неписмена нација растена со турски серии и петки ставени како поклон .

Пак почна да оправдуваш убиство на девојче?
Тоа е таа психопатија...
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Жените се нервозни во 3 случаи:
- Кога ќе добијат
- Кога нама да добијат
- Кога треба да добијат

Vlecka.jpg

Продавам половна влечка 13км има поминато во одлична состојба , цена по договор !?
 
Последна промена од модератор:

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Јас имам таков матичен. Си призна сам дека мајка му му ја купила дипломата. Кога одам на преглед кај него (обично кога сум настинат, за да ми препише нешто де) сам си кажувам што да ми препише. Ме гледа и ми вели и сеа шо да ти правам ? И ќе си кажам јас сам што да ми прави .. тоа е јбг..
:rofl за жал има доста такви матични :)
@Ita што тоа со југото?
Lapsus мислам се викаше од моб сум после ќе ти дадам линк и ќе ти кажам зашто :)
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Тие што викаат дека после тренинг се осеќале свежо благе везе немаат!

Туку @Метаморф
тоа со југото конкретно мислев на ова
Dopisujem se sa jednom djevojkom i kazem da sam u spotu pjesme lapsus Kaze gde na 0.57 i vise je nikad nisam vidje ni cuo :(
а еве и линк од песната :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Метаморф

Метаморф

Истакнат Член
5 декември 2014
299
334
173
28
Тие што викаат дека после тренинг се осеќале свежо благе везе немаат!

Туку @Метаморф
тоа со југото конкретно мислев на ова

а еве и линк од песната :)
Аууууу хахахаххахаахахаххаахахахах!Будала е таа шо пропуштила да се вози у југо шо поминало покрај Саша!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Еве еден (дежурен) :



Пак почна да оправдуваш убиство на девојче?
Тоа е таа психопатија...
Пак ме извртуваш каде најде оправдување ? Абе за пари и ја ќе искочам со ваква статија па дури и ти за без пари исто би го сторил факти дечко ова е класична лага.