Филмски клуб

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Не сакам да ветувам дека ќе учествувам па потоа да ме нема, затоа подобро реално да си кажам дека нема да учествувам. Самиов "проект" е супер, но знам дека нема да стасувам да ги гледам филмовите, сега веќе многу ретко стигам да гледам, а најчесто кога гледам е во недела (како денес) и гледам 2-3 филмови одеднаш, зошто денес имам највеќе време. Малце реферат изнапишав, ама да објаснам како што е. :D
И јас преска и пишав на Хоуп дека само во недела понекогаш имам време да погледнам по некој филм,можеби треба да се гледаат од Недела па четврток,петок и сабота за коментирање чисто моја сугестија
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Мене ми е сосема сеедно кога ќе се гледа а кога ќе се коментира, на почеток така им одговараше на сите, сега нека биде од денес до четврток гледање ако така сакате. Или цел викенд време за гледање и работни денови за дискусија. Може така? Па петок нов филм, за да се гледа до понеделник.
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Се пријавувам и јас, и така го имам гледано About Time, па неделава ќе се фокусирам на други филмови. Сум ЗА и за давање на предлози. :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Io Sono and Хоуп*

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Се пријавувам и јас, и така го имам гледано About Time, па неделава ќе се фокусирам на други филмови. Сум ЗА и за давање на предлози. :D
Е спремaј се зa следен пaт зa предлoг, ќе те пишaм сегa вo редoт:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Еве сега ми стигнаа податоците и чест ми е да споделам со вас дека откако клубот се реактивира, на форумот се зачленија четворица нови корисници, двајца неактивни станаа активни, тројца активни отворија пет дупли јузери, Јанко се смири со Политико, а посетеноста на подфорумот филм драстично се зголеми. Горда сум на мојот придонес за форумот и ова ќе го повторам во уште седум-осум теми во наредните две недели.
Се зезам, сакав Саци да го прашам дали сега овој пат ќе учествува ко што треба, фер и коректно кон своите другарчиња на форумов или ќе се заебава ко прошлиот пат и ќе си дава предлози а ќе го мрзи да ги гледа другите филмови :zelen
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Еве сега ми стигнаа податоците и чест ми е да споделам со вас дека откако клубот се реактивира, на форумот се зачленија четворица нови корисници, двајца неактивни станаа активни, тројца активни отворија пет дупли јузери, Јанко се смири со Политико, а посетеноста на подфорумот филм драстично се зголеми. Горда сум на мојот придонес за форумот и ова ќе го повторам во уште седум-осум теми во наредните две недели.
Се зезам, сакав Саци да го прашам дали сега овој пат ќе учествува ко што треба, фер и коректно кон своите другарчиња на форумов или ќе се заебава ко прошлиот пат и ќе си дава предлози а ќе го мрзи да ги гледа другите филмови :zelen
Ах не :zelen... ќе играм поштено овој пат и ќе си речам ме мрзе. Ќе читам мислења, ако ми се свиѓа филмот ќе го гледам и секако ќе почестам со рецензија во темата наменета за тоа.
Замислата е одлична, ама реално, сум неодговорен кога се работи за врзаност со време :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Хоуп*